Kurs Cudów

365 PORANKÓW, czyli cały rok na przejście z lęku do miłości

przewiń w dół

Kurs cudów

to roczny proces, który całkowicie odwraca myślenie i postrzeganie (siebie i rzeczywistości) z lęku do MIŁOŚCI. Celem Kursu Cudów jest odnalezienie i utrzymanie wewnętrznego SPOKOJU.

Jest to radykalny i skuteczny trening umysłu, dzięki któremu porzucisz fałszywe, lękowe przekonania i otworzysz się na esencję tego, kim Jesteś, czyli MIŁOŚĆ.

Oferowany przeze mnie kurs składa się z 365 porannych lekcji książki ćwiczeń Kursu Cudów oraz załączonego do nich komentarza (rozwinięcia).

Zaczynając każdy poranek od wysłuchania kilkuminutowego audio z ideą przewodnią na ten dzień – cudownie Cię nastraja oraz uczy, jak żyć poza lękiem, w MIŁOŚCI.

Kurs Cudów nie jest mojego autorstwa. Jest to popularne, bardzo obszerne dzieło, które odnosi się do każdego poziomu zaawansowania w rozwoju duchowym i osobistym.

Podjęłam się omówienia jego 365 lekcji, bo często samodzielne przechodzenie przez ten niezwykle przebudzający proces okazuje się trudne – z racji niezrozumienia treści i braku konsekwencji.

Co da Ci Kurs Cudów. Czego UCZY :

 • wyjścia POZA lęk i destrukcyjne nawyki
 • otwarcia się na prawdę, miłość, SPOKÓJ
 • prawdziwego, głębokiego przebaczenia
 • umiejętności bycia z trudnymi emocjami i zdarzeniami
 • rozpoznania swojej prawdziwej, BEZWARUNKOWEJ wartości
 • budowania zdrowych, cieszących, bliskich relacji
 • rozumienia serwowanych przez życie LEKCJI i ich przyjmowania
 • otwarcia się na LEKKOŚĆ i przepływ
 • klarowności, poukładania myśli
 • rozpoznania swoich prawdziwych pragnień i celu w życiu
 • życia w PEŁNI

O Kursie Cudów

To jest kurs cudów. Jest to kurs obowiązkowy.

Jedynie czas, w którym go studiujesz, jest dowolny.

Wolna wola nie oznacza, że możesz ustalić program nauczania.

Oznacza jedynie, że możesz wybrać to, co chcesz przestudiować w danym czasie.

Kurs nie ma na celu nauki znaczenia miłości, ponieważ leży ono poza tym, czego można nauczyć.

Ma natomiast na celu usunięcie blokad na drodze do uświadomienia sobie obecności miłości, która jest tym naturalnym dziedzictwem.

Przeciwieństwem miłości jest lęk, lecz to, co jest wszechogarniające, nie może mieć przeciwieństwa.

Dlatego kurs ten można bardzo prosto podsumować w ten sposób:

Nic rzeczywistego zagrożonym być nie może

Nic nierzeczywistego nie istnieje

W tym zawiera się pokój Boży.

Co otrzymasz :

 

 • Nagranie audio 365 lekcji Kursu cudów – na każdy dzień roku 2024.

Każdego dnia w ciągu roku, przez 365 dni – otrzymasz ode mnie o poranku maila z kolejną lekcją audio Kursu Cudów.

Zaczynamy 1 stycznia 2024 i kończymy 31 grudnia 2024

 • Krótkie omówienie każdej lekcji, dzięki któremu będzie Ci łatwiej poczuć sens, przekaz lekcji i zawartej w niej praktyki.

Do każdej lekcji otrzymasz audio z jej krótkim omówieniem/rozwinięciem.

Będziesz się czuć, jakbyśmy każdego dnia spotykały się o poranku na szybkiej kawie/herbacie, w przyjemnym zatrzymaniu i razem zaczynały dobrze dzień.

 •  Dostęp do zamkniętej grupy na facebooku.

Roczny kontakt ze społecznością ubiegłorocznych i tegorocznych studentów Kursu Cudów. Materiały dodatkowe, nagrania spotkań live z edycji 2023.

 

Rekomendacje

Maria

Mogę tylko powiedzieć jedno. Wszystkie kursy Sylwii i treści przekazywane przez nią są karmiące i otwierające na postrzeganie siebie, ludzi i całego świata z poziomu miłości. Bez Kursu cudów z pewnością nie mogłabym zacząć dnia od zatrzymania i refleksji nad moją prawdziwą tożsamością. Ten kurs uświadamia mi kim jestem w naturze i jakie posiadam atrybuty. Sylwia każdą lekcję przepięknie wyjaśnia. Z całego serca polecam i dziękuję ci Sylwio za twoją prawdę ❤️

Rekomendacje

Basia

Do Kursu cudów podchodziłam wielokrotnie, ale zawsze rezygnowałam, bo ciężko było mi przebrnąć przez codzienne lekcje, których treści nie do końca rozumiałam, ale które ewidentnie mnie przyciągały.
Byłam taka szczęśliwa, kiedy dowiedziałam się, że Sylwia podjęła się nagrania 365 lekcji wraz z ich omówieniem. To było dla mnie idealne rozwiązanie. To dzięki Tobie Sylwia – mogłam w końcu przejść przez wszystkie lekcje i stać się nowym, o wiele bliższym sobie, swojej prawdzie i innym ludziom – człowiekiem.
Z całego serca Ci dziękuję, a Kurs cudów zostanie ze mną już na zawsze.

Rekomendacje

Iwona

Kurs cudów bardzo dużo zmienił w moim życiu. Przede wszystkim – w moim podejściu do siebie i życia. Nie wkurzam się i nie frustruję jak kiedyś. Czuję o wiele więcej spokoju, otworzyłam się na życie. Nie tracę energii na krytykowanie, tkwienie w zmartwieniach, narzekanie. I to nie jest tak, że ja sobie tego zabraniam, ale dzięki Kursowi cudów z Tobą Sylwia – ja przestałam czuć potrzebę, żeby to robić, ten nawyk odpadł, tak po prostu. To jest niesamowite. To jest cud – choć wiem, dzięki Kursowi cudów – że cuda są czymś naturalnym, kiedy jesteśmy blisko siebie.
Każdemu polecam ten kurs!

Rekomendacje

Renata

Nie ma lepszego sposobu, jak dla mnie, na rozpoczęcie dnia- niż te kilka minut słuchając głosu Sylwii omawiającej kolejne lekcje Kursu cudów. To mnie tak fajnie nastraja. Dzień jest inny. Jestem osadzona w sobie, spokojna, czuję się wartościowa i silna i wychodzę z otwartością do świata.

Rekomendacje

Ola

Dziękuję Ci ogromnie za stworzenie nagrań do tego kursu, Sylwia. Wiem, jaki to ogrom pracy. Nagrać 365 lekcji i przekazać je w prosty sposób – dla mnie to naprawdę coś wielkiego. Będę Ci zawsze za to wdzięczna, bo bycie studentem Kursu cudów to najlepsza rzecz na świecie! Zmienia wszystko, bo zmienia nastawienie do życia.
Bardzo polecam!

Rekomendacje

Ilona

Jestem studentką kursu cudów. Dziękuję Sylwia za to, co dla nas przygotowałaś, odmienia to moje życie♥️Kurs cudów jest dla mnie Cudem, każdego poranka pomaga mi wspaniale rozpocząć dzień z innym nastawieniem, miłością i nadzieją. Dziękuję Sylwia Kocoń za KC ♥️

Rekomendacje

Marta

Omówienia Sylwi są super. Dzięki nim można dużo lepiej zrozumieć i poczuć daną lekcję. Bardzo dziękuję za ten kurs😘

Rekomendacje

Kamila

Nie opuściłam ani jednego dnia, ale myślę, że bez omówienia lekcji przez Sylwię, tego kursu bym nie przeszła.

Kurs Cudów przywraca nas do naszej MOCY, mocy, o której otaczająca iluzoryczna rzeczywistość zapomniała. Kurs Cudów – dzieją się CUDA.

Rekomendacje

Kamila

Robiłam wiele kursów… Kurs Cudów jest procesem absolutnie magicznym. Przypomina o miłości i świetle, które zawsze SĄ, jednak na co dzień w towarzystwie komentarzy ego o tym zapominamy… Zmiana postrzegania na widzenie to uwolnienie.

Rekomendacje

Marzena

Omówienia Sylwii do Kursu Cudów są niesamowicie pomocne i bardzo zrozumiałe, bez nich nie dałabym rady. Jestem codziennie z każdą lekcją, czasami lepiej, czasami trudniej mi zrozumienie przychodzi, ale jestem. Teraz na końcu roku widzę zmiany u siebie, niedawno podjęłam decyzję o spełnieniu swojego marzenia, nareszcie widzę siebie.

Rekomendacje

Joanna

Codzienna praca z KC to inny wymiar, w tym roku wybaczyłam i doświadczyłam wybaczenia, bardzo mi to pomogło, poza tym często umiem wybrać inaczej poza lęk, który czuję, moi bliscy widzą zmiany we mnie i cieszą się razem ze mną, jest więcej zaufania do życia…❤️

Rekomendacje

Milena

Ja w tym roku zrobiłam milowy krok. Wcześniej szłam powoli, a tu nagle skok. A to dzięki KC. Pozwolił mi wejść w głębię siebie aż do bólu. I tego mi było potrzeba. Spojrzenie prawdzie w oczy i akceptacja dodały mi odwagi. To, co pozornie straszne okazało się zbawienne, gdy zaakceptowane. Odbiłam się od swojej ściany bólu i kłamstwa i szybuję do światła.

Rekomendacje

Marlena

Każdy dzień tego roku rozpoczynał się Kursem Cudów i Twoimi, tak płynącymi do serca, słowami. Słowami towarzyszącymi mi przez cały dzień, piękne to. Wpłynęło to na moją uważność, świadomość, współczucie, tolerancję, miłość bezwarunkową… Ogólny wzrost wszystkiego. Dzięki temu kursowi, Twoim interpretacjom i przesłaniom napełniało się moje wnętrze, w którym zagościł większy spokój, zrozumienie i radość. Czuję, że stoję już w innym miejscu, z innego miejsca patrzę. Kurs Cudów będzie mi towarzyszył przez życie. Wybieram prawdę i to jak chcę się czuć. Czy po kursie cudów można jeszcze inaczej? Tak że, Sylwio kochana, wdzięczna Ci jestem ogromnie, z głębi serca i duszy…

Rekomendacje

Olga

Chciałam podziękować za stworzenie kursu cudów. Czuję się dużo lżejsza.

Już po pierwszych kilkunastu dniach kursu bardzo dużo zaczęło się we mnie zmieniać.

Co otrzymam ?

 • 365 nagrań audio kolejnych lekcji Kursu Cudów – mailem oraz z dostępem do całości za jednym kliknięciem (pierwszą lekcję otrzymasz 1 stycznia o 5 rano)

 • 365 audio z komentarzem do każdej lekcji

 • wspierająca społeczność, grupa na facebooku

 • gwarantowany 2 letni dostęp do całości materiałów

Kurs cudów - roczny kurs

PLN

Na ten kurs można zapisywać się TYLKO do 31 grudnia i potem zapisy są zamknięte już na cały rok.
Kurs trwa calutki ROK!

 

Kupuję

FAQ

Dla kogo jest Kurs Cudów?

Kurs Cudów jest dla każdego, bez względu na to, na jakim etapie rozwoju osobistego/duchowego się znajdujemy.

Jest on przeznaczony dla osób, które rozpoznają wartość i potrzebę codziennego przypomnienia tego, że można żyć poza lękiem oraz doświadczać prawdziwego spokoju.

Wiem, że język Kursu cudów brzmi dość religijnie. Czy przynależy on do religii?

Zdecydowanie nie! Jest to psychologiczny trening umysłu, w ramach którego uczymy swój mózg jak przejść z systemu myślowego bazującego na lęku do systemu myślowego bazującego na miłości.

KC nie jest religią, nie ma tu żadnych doktryn, dogmatów – KC bazuje na uniwersalnych psychologicznych teoriach, jest to psychologiczny trening umysłu, którego celem jest wypuszczenie lęku i przyjęcie, w jego miejsce – miłości.

Czy mogę uczestniczyć w innych kursach, procesach rozwojowych w trakcie roku z Kursem Cudów?

Jak najbardziej! Większość osób korzysta z wielu innych przestrzeni rozwojowych i co najlepsze – zauważa, że dzięki codziennym lekcjom Kursu Cudów – efekty innych procesów rozwojowych/terapii – są znacznie głębsze i szybsze.

Kurs Cudów jest jak codzienna poranna higiena czy medytacja, jak poranne mycie zębów i co najlepsze – te kilka minut z audio KC o poranku sprawia, że nasz dzień przebiega w duży lepszy, spokojniejszy sposób.

Ile czasu dziennie potrzebuję na przerabianie lekcji kursu?

Każda lekcja jest inna w długości. Nagrania krótkich lekcji zajmą Ci 3-5 minut, a dłuższych – 15-20 min potrzebnych na ich wysłuchanie.

W każdej lekcji podana jest praktyka na dzień i jest to ćwiczenie, które wplatasz w swój dzień, czyli np. zwracasz na coś w ciągu dnia uwagę, coś kilkakrotnie obserwujesz czy sobie powtarzasz.

 

Co, jeśli pominę kilka dni lekcji, nie będę mieć na nie czasu?

Na pewno tak się stanie! Jesteśmy ludźmi i bywa, że nie mamy nawet kilku minut czasu na zrobienia czegoś lub zwyczajnie – nie mamy na chwilę ochoty.

W niczym to nie szkodzi. W takiej sytuacji idziemy z lekcjami własnym tempem.

Co więcej – jeśli dana lekcja jest dla Ciebie ważna – też sugeruję, żeby zatrzymać się z nią na dłużej niż jeden dzień i dopiero potem kontynuować.