Blog

Poczuj się dobrze.

27 kwietnia, 2017 / Świadomość by

Poczuj się dobrze.

 

Czy wiesz, że tak naprawdę u źródła wszelakich Twoich pragnień leży jedna, rdzenna tęsknota…?

Na co dzień słyszę wypowiadane przez różne osoby marzenia… nowy dom, idealna praca, kochający partner, spokój, zdrowie, pieniądze…lista zamówień z menu życia zdaje się być nieskończona.
Afirmujemy, zamawiamy, wyobrażamy sobie, marzymy, przyciągamy, czasem urzeczywistniamy…lecz z jakiegoś powodu po każdorazowej manifestacji marzeń, tuż za rogiem odkrywamy kolejne pokłady pragnień.

Po dekadach żeglugi na przeplatających się ze sobą serpentynach smutku i radości- w pewnym momencie odkryłam, że w esencji to, czego szczerze pragnę nie jest niczym na zewnątrz…tym czymś jest tlące się w moim sercu pragnienie, by po prostu czuć się ze sobą dobrze!

Brzmi prosto, nieprawdaż…?

Z jakiegoś jednak powodu, dla nas ludzi- dziecinna prostota życia- zdaje się być największym wyczynem w świecie.
Zauważ sama- jak Twój wypełniony myślami umysł- kocha być w ciągłym romansie z coraz to nowszymi zawiłościami i ścieżkami poszukiwań.
Kiedy zaproponuję Ci chwilę ciszy ze sobą samą…coś w Tobie pomyśli, że to nudne lub nieskuteczne…z zainteresowaniem, natomiast- zaangażujesz się w skomplikowany proces analizy swych boleści i ich uleczania.

Na przestrzeni ostatnich lat, pokazywałam setkom kobiet i mężczyzn- jak wyjść z zawiłości umysłu i przenosząc w przestrzeń serca połączyć z radością, spokojem i obfitością codziennego życia.
Od dawna sama kroczę ścieżką powrotu do siebie autentycznej, wolnej, pełnej, szczęśliwej…i przy pomocy zawartych w OKTAWACH MIŁOŚCI (oktawy miłości ) trafnych, otwierających pytań oraz praktycznych wskazówek- pokazuję Ci jak poprzez zrozumienie Twoich emocji, myśli i zachowań możesz stać się prawdziwą, spełnioną, pewną siebie, kochającą siebie i życie kobietą.

Gdy odkrywasz to, co wypływa w Tobie z lęku- możesz dokonać wyboru i przekierować swą uwagę na miłość.
Gdy zauważasz- w jaki sposób stawiasz opór przepływowi obfitości- możesz zdecydować, by ostatecznie pożegnać te nie służące Ci już blokady.
Gdy otwierasz się stopniowo i konsekwentnie na miłość- dzban Twojego serca wypełnia się spokojem i niczym nie uwarunkowaną radością- po prostu czujesz się dobrze…

Niezależnie od tego czy przyłączysz się do wspólnej 5-cio tygodniowej podróży po przywracających Ci radość życia Oktawach Miłości ( oktawy miłości)- już teraz możesz wdrożyć w życie ten przybliżający Cię do siebie prawdziwej proces:

1. W sytuacji emocjonalnego dyskomfortu- zapisz na kartce uczucie, które ktoś lub coś w Tobie wywołało, np. złość, pogarda, zazdrość, wstyd itp.

2. Gdy już będziesz sama- zapisz na kartce wszystko co wtedy czułaś, opisz sytuację, a następnie…zacznij zapisywać wszystko to, co naprawdę chciałaś wtedy powiedzieć, jak się chciałaś wtedy naprawdę zachować, co zrobić. Pisz to bez cenzury do momentu aż poczujesz, że nie masz już nic do dodania.

3. Wyobraź sobie i poczuj swój nowy, prawdziwy dla Ciebie scenariusz owej sytuacji: zobacz siebie jak mówisz, robisz dokładnie to, co jest zgodne z Twoją Duszą…poczuj płynącą z tego wewnętrzną siłę, poczuj swoją wyjątkowość

4. Na kilkanaście sekund świadomie pozostań w przestrzeni wolności, radości i spełnienia płynącego z pozwolenia sobie na bycie autentyczną, na swobodne wyrażenie siebie…poczuj wdzięczność, podziękuj sobie za to, że się odważyłaś (mózg nie rozróżnia czy zadziało się to naprawdę w realu, czy też było to wyobrażone…dlatego w tak prosty sposób możesz modyfikować swoje tendencyjne zachowania i budować nowe, sprzyjające Twojemu szczęściu połączenia neuronowe).

Jeżeli czujesz, że wolisz podążać tą ścieżką korzystając z profesjonalnego wsparcia- już teraz zarezerwuj swoje miejsce w programie Oktaw Miłości klikając tutaj: http://duchimateria.com/kurs-online/ Rozpoczynamy 22 maja, online.

Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci w tej cudownej, wyzwalającej podróży odkrywania Twojej miłości i radości życia 

podziel się

W każdy wtorek wysyłam inspirujący newsletter oraz zapowiedź niedzielnego live.

Plus – o wszystkim dowiadujesz się pierwsza/-y.