Blog

Prawdopodobieństwo potencjałów.

2 lipca, 2018 / Świadomość by

Zastanawiałaś się kiedyś skąd się to wszystko bierze, co sprawia że pewne wydarzenia, ludzie, rzeczy są obecne w Twoim życiu?

Czy zastanawiałaś się dlaczego marząc o pewnych doświadczeniach- one nie przychodzą albo na odwrót- jak to się stało, że przedmiot Twojego zainteresowania tak szybko się urzeczywistnił?

Czy zastanawiałaś się tak zwyczajnie, po ludzku- czy masz realny wpływ na kreowanie swojej rzeczywistości, czy możesz nauczyć się w większym stopniu generować doświadczenia, których pragniesz, a nie jedynie robić to od przypadku, następnie kwitując wydarzenia stwierdzeniami typu 'ależ miałam pecha! lub na odwrót- ależ miałam szczęście!’.

Dla mnie pytania te mieszkały we mnie odkąd sięgam pamięcią.

Intrygowała mnie nieuchwytność mechanizmu, który sprawiał, że coś było, znikało lub też jeszcze nie pojawiało się w moim życiu.

Lubiłam bawić się w obserwatora kreacji mojej rzeczywistości, a wszelkie prowadzące do głębszych wglądów obserwacje miały miejsce w czasie, kiedy ocierałam się lub całkiem osadzałam w emocjonalnych poddaniu, pokorze, zaufaniu czy nawet podszytej pewnością desperacji.

Moja rodzina zwała mnie niegdyś czarownicą. Nie sposób było bowiem przeoczyć fakt, iż moje pragnienia stawały się rzeczywistością szybciej i częściej a to, czego bardzo nie chciałam- również w jakiś niepojęty dla innych sposób- magicznie znikało i odchodziło w zapomnienie.

Mawiano, że mam po prostu szczęście, czyniono tak, bo po prostu tego nie rozumiano.Zauważyłam, że kiedy tylko czegoś bardzo, ale tak bardzo pragnę i kiedy pragnienie to wprowadzi mnie w choćby sekundowe z serca płynące poczucie ekscytacji czy spokoju (bycie w byciu ) tego pragnienia- to 'coś’ bardzo szybko wyłaniało się na moim fizycznym planie i choć może zabrzmieć to dziwnie- pamiętam przypadki kiedy to 'coś’ dosłownie wyskakiwało przed moimi oczyma.

Te skrywane w mej pamięci skarby po dziś dzień są dla mnie skutecznym przypomnieniem mocy, którą każdy z nas w sobie przenosi.

Kiedy tylko zapomnę, że mam realny wpływ na modelowanie mej rzeczywistości, kiedy zapominając o mym niezmaterializowanym pochodzeniu za daleko wybiegnę w świat materii, kiedy ‘uderza mi do głowy’, gdy wierzę że jestem moim ego- prędzej czy później pojawia się we mnie cichy, subtelny lecz tak żywy szept przypomnienia.

Teraz, pisząc do Ciebie te słowa- też jestem nim nasycona.

Nasycona pamięcią magii a zarazem zwyczajności tego doświadczenia zwanego życiem.

Momentów, w których siłą swej intencji sprawiam, że spływa na mnie ten wielki dar materializacji pragnienia.

Dawniej, przy mniejszej świadomości- życie obdarowywało mnie tak nawet, gdy w mym pragnieniu skrywał się jakiś element manipulacji, ucieczki od bólu, na którego przeżycie nie byłam gotowa, szukania szczęścia tam, gdzie znaleźć go nie mogłam.

Dziś, całą sobą kłaniam się w podziwie inteligencji życia, która gości mnie swą obfitością zwłaszcza wtedy, gdy upragnione doświadczenie przyczynia się do mojej dalszej ekspansji czy transformacji.

Jak mawia bowiem wielki fizyki i naukowiec Tom Campbell- nasza rzeczywistość jest oparta na dążeniu minimalizowania entropii, a system informacji na którym bazuje owa postrzegana przez nas rzeczywistość- pragnąc przetrwać, nieustannie ewoluuje.Mniejsza entropia to mniejszy chaos, a to z kolei zapewnia systemowi większe uporządkowanie i zgodność, jedność, powrót do przestrzeni miłości, przepływ, lekkość, spełnienie.

‘Wielka Teoria Wszystkiego’ Toma Campbella podobnie jak przesłanki, które miałam przyjemność poznać w trakcie metafizycznych studiów oraz licznych świadomych wglądów własnego doświadczenia doprowadziły mnie do miejsca, w którym całą sobą wiem, że mamy wpływ na współkreowanie codziennego doświadczenia.

Niektórzy zwą to prawem przyciągania, dla mnie jednak jest to proces uczenia się zwiększania prawdopodobieństw potencjałów wyników, które inicjuje każdy z nas swoją świadomą bądź też najczęściej nieświadomą intencją.

Od kilku lat czuję w sobie gotowość, by cieszyć się nie tylko epizodami, lecz coraz gładszym przepływem kreacji mej rzeczywistości.

Każdy z nas może to zrobić. Pozostaje tylko pytanie: czy jesteś gotów, by przestać żyć od przypadku? Czy jesteś gotów, by przejąć pełną odpowiedzialność za to, co tutaj wraz z tym pięknym, najinteligentniejszym życiem współtworzysz?

Więcej, głębiej, szerzej o Prawie Przyciągania oraz świadomym tworzeniu życia w trakcie 2 godzinnego warsztatu online już 10 lipca. Zaglądnij TUTAJ, by się przyłączyć lub na stronę aktualnych wydarzeń.

podziel się

W każdy wtorek wysyłam inspirujący newsletter oraz zapowiedź niedzielnego live.

Plus – o wszystkim dowiadujesz się pierwsza/-y.