Blog

Usiądź ze mną na chwilę.

18 lutego, 2020 / Świadomość by

Kiedy czegoś potrzebujemy- trafiamy na odpowiednie wskazówki i przekazy- słowa- które akurat teraz są tak idealnie dla Ciebie…
Kiedyś i ja znalazłam będącą i mojej duszy melodią podszepty. Znalazłam je u cudownej pisarki Liz Gilbert. Może i dla Ciebie staną się ukojeniem…
Kiedy czuję się samotnia lub gdy się boję- miłość szepce do mnie…

1. Co się dzieje kochanie? Wydaje ci się, że twoje życie rozpada się na kawałki? Mogę jednak zapytać- kto tak sądzi? czyje zasady i normy są tu wyznacznikiem? i w końcu- czy one są na pewno czymś, w co warto się wpasowywać, do nich porównywać?
2. Proszę przestań poszukiwać dowodów na to, że masz lub nie masz racji, że jesteś dobrą lub złą osobą. Nie spiesz się tak, by siebie umniejszyć, zdegradować. I proszę, na litość boską- przestań próbować się uzdrawiać czy transformować! Po prostu USIĄDŹ TU NA CHWILĘ i pozwól mi się kochać dokładnie taką, jaka jesteś.
3. Nie musisz okazywać teraz światu współczucia czy cierpliwości. Po co miałabym to na tobie wymuszać, kiedy tego wcale teraz nie czujesz?! Nie musisz być teraz nawet wdzięczna. Kocham cię tak bardzo, że nigdy nie prosiłabym cię o coś, czego nie możesz teraz zrobić. Po prostu USIĄDŹ TUTAJ ZE MNĄ, pozwól się kochać, wiedź że jesteś kochana i pozwól, by było to wszystko, czego w tej chwili potrzebujesz.
4. Przestań się starać i próbować! Czy to cię przeraża? Czy trudno ci uwierzyć w to jak bardzo jesteś kochana- nawet wtedy, gdy niczego nie robisz, nie tworzysz, ulepszasz, nie rozumiesz niczego? Czy możesz po prostu USIĄŚĆ ZE MNĄ w ciszy, na chwilę i otworzysz się na tą możliwość, bycia tak mocno, bezwarunkowo kochaną?
5. Czy możesz znaleźć w sobie odwagę i ciekawość, by brać jeden oddech za drugim, świadomie? Czy możesz po prostu oddychać w ten jedyny istniejący moment, teraz? To ‘teraz’ jest jedynym miejscem, w którym mogę cię znaleźć. Więc spotkajmy się tutaj, kochana moja, zróbmy to tym kolejnym świadomym oddechem.
6. Nie jesteś zwariowana albo wypatrzona, kochanie, ale posiadasz umysł który wymaga ciągłego, czułego przewodnictwa. Całe szczęście, że masz w tym mnie!
7. Widzę jak bardzo obawiasz się samotności, ale zaufaj mi: to twoje najcenniejsze lekarstwo. Zdradzę ci też pewien sekret: nie jesteś sama. Tak naprawdę nie jest to nigdy możliwe.
8. Dodam też, kochanie, że nigdy, przenigdy- nie możesz zrobić niczego źle, czy nie tak. Mam na myśli to, że nie możesz zrobić niczego, by mnie stracić.
9. Jestem tutaj. Zawsze tu byłam i zawsze będę. Oddaję ci się w pełni, w nieskończoności czasu, a nawet- długo, daleko poza nim.
10. Nie przejmuj się co komu i jak wychodzi, co kto robi. Nie ma ‘nikogo innego’. Jesteś tylko ty i ja. I moje imię to MIŁOŚĆ. To także twoje imię. USIĄDŹMY więc po prostu RAZEM, razem zanurzmy się w tej prawdzie.

Na zawsze twoja- miłość —————-

23.02 pierwsza odsłona Kobiety Kompletnej- zarówno bezpłatny webinar, na który możesz zapisać się TUTAJ, jak i nowa strona, z którą możesz odliczać TU.

[/fusion_text][fusion_imageframe image_id=”19578|full” max_width=”” style_type=”” blur=”” stylecolor=”” hover_type=”none” bordersize=”” bordercolor=”” borderradius=”” align=”center” lightbox=”no” gallery_id=”” lightbox_image=”” lightbox_image_id=”” alt=”” link=”https://kobietakompletna.gr8.com/” linktarget=”_self” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]https://duchimateria.com/wp-content/uploads/2020/02/Kobieta-Kompletna-2.png[/fusion_imageframe][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

podziel się

W każdy wtorek wysyłam inspirujący newsletter oraz zapowiedź niedzielnego live.

Plus – o wszystkim dowiadujesz się pierwsza/-y.