Matczyna rana

bezpłatny webinar

Uświadomienie sobie i uzdrawianie swojej matczynej rany jest dla kobiety powrotem do siebie i życia,  w którym czuje ona swoją bezwarunkową wartość, ma zdrową relację ze swoim ciałem, umysłem i emocjami, wie czego pragnie i umiejętnie, z lekkością i kobiecą gracją – otwiera się, potrafi przyjmować obfitość, spełnia się, jest spełnioną kobietą.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar 'Matczyna rana’

Podczas spotkania opowiem Ci:

·      czym jest, jak się tworzy, z czego wynika matczyna rana
·      będziesz mogła rozpoznać, czy matczyna rana Ciebie dotyczy, a jeśli tak, to w jaki sposób wpływa na Twoje obecne życie
·      jak nieuzdrowiona matczyna rana wpływa na Twoje obecne życie/poziom spełnienia
·      jak wygląda proces uzdrawiania matczynej rany (otrzymasz gotową mapę uzdrawiania swojej matczynej rany)
·      w jaki sposób możesz razem ze mną przejść przez głęboki proces zdrowienia
·

Ten bezpłatny webinar będzie bogaty we wspierającą Twój powrót do siebie – wiedzę, wglądy, wskazówki. 

!!! Otrzymasz też dostęp do SUPER PREZENTU🎁, który będzie dla Ciebie pomocnym narzędziem do pracy z matczyną raną.

Z serca zapraszam – przyłącz się do nas niżej

Rekomendacje

Renata

Sylwia, te webinary o Ojcowskiej i Matczynej ranie to kopalnia wiedzy. Oglądałam każdy po dwa razy i doświadczyłam wielu cennych wglądów. Dziękuję Ci za nie, tyle pracy musiałaś w nie włożyć.

Rekomendacje

Patrycja

Webinar Matczyna rana był dla mnie bardzo wartościowy. Wyszłam z niego, mając świadomość rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

Rekomendacje

Barbara

Webinar Matczyna rana to kopalnia wiedzy, fajnie, że można go ponownie odtworzyć, na pewno z tego skorzystam. Wcześniej czytałam różne artykuły na ten temat, ale nie sądziłam, że u mnie ta rana tak mocno jest jednak utkwiona.

Rekomendacje

Ania

Te webinary powinien obejrzeć każdy, kto na poważnie chce zacząć dobrze żyć!

Rekomendacje

Dorota

Oglądając webinar Matczyna rana, cały czas wyłapywałam różne destrukcyjne wzorce myślenia i zachowania, które wciąż we mnie tkwią. Zrozumiałam wiele z nich. Jakoś tak poczułam się lżejsza, wolniejsza. Dziękuję!

Rekomendacje

Kinga

Sylwia, jak ja Ci dziękuję za te bezpłatne webinary! Są długie, ale dzięki temu można z nich wynieść mnóstwo wartościowych spostrzeżeń i wiedzy.

Rekomendacje

Iza

Dzięki webinarowi Matczyna rana w końcu wiem dlaczego nie czuję się spełniona i co najlepsze – w końcu wiem co z tym zrobić!

Rekomendacje

Martyna

Dziękuję, że na webinarze Matczyna rana tak prosto i głęboko wyjaśniasz różne zachowania, które są dla nas toksyczne, a z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Wiele mi to dało i na pewno wrócę do ich oglądnięcia nie raz.

Rekomendacje

Maryla

Dziękuję!!! Podobnie jak webinar o ojcowskiej ranie – ten o matczynej ranie również wiele wniósł. Z wielką chęcią posłucham jeszcze raz. Podobnie było z Ojcowską raną. Każdy raz wnosił coś głębiej. Dziękuję za wszystko co ROBISZ.

Rekomendacje

Ania

Te webinary Matczyna i Ojcowska rana to jest MEGGGA sztos! Tyle wiedzy, tyle cennych treści. I do tego są za darmo. Dziękuję!

Rekomendacje

Iwona
W niedzielę zrobiłam sobie długi spacer w śniegu idąc na otwarcie studia jogi. Webinaru o Matczynej ranie zaczęłam słuchać jeszcze w domu, potem towarzyszył w mi w tej pieszej wycieczce jak pielgrzymce. Ponad 1,5 godziny bardzo cennej informacji o sobie. Niby już tyle wiem, a jednak znów spore odkrycie o sobie.
Mam podobną historię, dużo rzeczy mi się poruszyło.
Dziękuję za ten webinar, bardzo pomocny.

Rekomendacje

Magda

Piszę, żeby podziękować za webinar o matczynej ranie. Głęboko mną wstrząsnął i poruszył ale dał też światełko nadziei. Większość rzeczy o których mówiłaś mogłam odnieść do siebie.