Ojcowska rana

bezpłatny webinar

Uświadomienie sobie i uzdrawianie swojej ojcowskiej rany jest dla kobiety bramą do życia, w którym czuje ona swoją wartość, wie czego pragnie i śmiało sięga po to, co jest dla niej ważne, spełnia się.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar 'Ojcowska rana’

Podczas spotkania opowiem Ci:

·      czym jest, jak się tworzy, z czego wynika ojcowska rana
·      będziesz mogła rozpoznać, czy ojcowska rana Ciebie dotyczy, a jeśli tak, to w jaki sposób wpływa na Twoje obecne życie
·      jak nieuzdrowiona ojcowska rana wpływa na Twoje obecne życie/poziom spełnienia
·      jak wygląda proces uzdrawiania ojcowskiej rany (otrzymasz gotową mapę uzdrawiania swojej ojcowskiej rany)
·      w jaki sposób możesz razem ze mną przejść przez głęboki proces zdrowienia
·

Ten bezpłatny webinar będzie bogaty we wspierającą Twój powrót do siebie – wiedzę, wglądy, wskazówki. 

!!! Otrzymasz też dostęp do SUPER PREZENTU🎁, który będzie dla Ciebie pomocnym fundamentem, miejscem startowym do pracy z ojcowską raną.

Z serca zapraszam – przyłącz się do nas niżej

Rekomendacje

Ola

Sylwia, jak ja Ci dziękuję za webinar Ojcowska rana. Nie spodziewałam się, że będzie tak bogaty w wiedzę, że doświadczę w nim tylu cennych wglądów. Dziękuję, że tak hojnie się dzielisz i skoro to był tylko bezpłatny webinar to myślę, że kurs Ojcowska rana jest czymś wprost niesamowitym.

Rekomendacje

Magda

Ten webinar mnie po prostu wessał, wciągnął, pochłonął. Słuchałam Cię z zapartym tchem i w tylu miejscach widziałam siebie, swoje zranienia, i czułam, że tak – można z tego wyjść, można dobrze żyć. Dlatego wybieram, żeby wejść w temat Ojcowskiej rany na całego.

Rekomendacje

Jagoda

Po webinarze Ojcowska rana w końcu rozumiem, naprawdę widzę i rozumiem – dlaczego wracają do mnie pewne bolesne schematy w relacjach i w pracy. Aż nie mogę uwierzyć, że wcześniej tego nie widziałam. I teraz jestem gotowa, żeby poza te schematy wyjść na kursie Ojcowska rana!

Rekomendacje

Barbara

Najlepiej spędzone dwie godziny z webinarem Ojcowska rana. Tyle cennych wskazówek, podpowiedzi. Dziękuję!

Rekomendacje

Ala

Sylwia, z góry bardzo dziękuję za webinar Ojcowska rana i ściskam mocno. Jesteś moim ogromnym wsparciem, a dzięki Twojej pracy czuję, że staję się silniejsza i bliższa sobie. Dziękuję.

Rekomendacje

Magda

Webinar Ojcowska rana był naprawdę bardzo wartościowy i ciekawy (szczególnie o tych typach ojców). Części Twojej osobistej historii pasują także do mnie (o tym późniejszym znudzeniu partnerem, o zabieganiu o akceptacje). Niesamowite! Dziękuję Ci bardzo. Bardzo. W ogóle – za ogrom Twojej pracy i inspiracje, jakie zasiewasz w środku.

Rekomendacje

Marta

Sylwia, masz prawdziwy talent to prostego wyjaśniania zawiłych psychologicznych treści. Wszystko po tym webinarze jest takie oczywiste dla mnie.

Rekomendacje

Kasia

Nie mogę uwierzyć, że na webinarze Ojcowska rana dajesz tyle wartości za darmo. I jeszcze ten prezent – test, dzięki któremu zobaczyłam jak wpłynęła na mnie relacja z moim tatą. Jestem wdzięczna.

Rekomendacje

Grażyna

Przymierzałam się do stanięcia do tematu ojcowskiej rany już od dłuższego czasu, a tu pojawia się Twój Webinar. Zapisałam się i wysłuchałam, kupiłam kurs, od razu pojawił się wgląd w to, co wczoraj się u mnie zadziało. Bingo! Wiem skąd to przyszło – piękny uzdrawiający wgląd, czułam jak mechanizm, który mną sterował, rozpuszcza się. Dziś Ja jakaś inna… silniejsza, pewniejsza siebie, w spokoju, nic co przychodzi z zewnątrz i od innych mnie nie dotyka – nie biorę tego, wręcz przeciwnie – daję spokój, ukojenie, zrozumienie. Pracuję z ludźmi, przychodzą do mnie z różnymi swoimi nastrojami, a mnie to nie dotyka… Mam w sobie spokój i pewność siebie… Jeju to jest super. Dziękuję Sylwia. Rób swoją robotę… pozdrawiam.

P.S. Codziennie przez mój gabinet przewija się kilkadziesiąt osób – to niezły test dla mnie, tego, co we mnie.

Rekomendacje

Justyna

Polecam webinar. Powtarzam kurs Ojcowska Rana – świetny, jeszcze więcej rozumiem, jeszcze więcej odpada.

Rekomendacje

Joanna

Dziękuję. Każdy webinar uświadamia mi zawsze coś, co powoduje, że wzrasta moja świadomość. Wielka wdzięczność Sylwia