Blog

Fundament pełni życia.

29 kwietnia, 2017 / Świadomość by

Fundament pełni życia.

By doświadczać w życiu harmonii i spokoju ważne jest by poznać siebie prawdziwą.

 

Przy pierwszym brzmieniu- stwierdzenie to może zdawać się nieco dziwne. Większość z nas bowiem myśli, że zna się od podszewki.
Kiedy jednak zaangażujemy się w eksplorację naszych tendencyjnych zachować i odruchów- warstwa po warstwie zauważamy, że to co zdawało się być częścią naszej osobowości, to co braliśmy za naszą charakterystykę- jest jedynie iluzoryczne i wypływa z podszytych lękiem uwarunkowań.

Co więcej- w trakcie tych niezwykle bogatych i odkrywczych wglądów- zaczynamy rozpoznawać co takiego jest nam prawdziwie bliskie, czego pragniemy, co płynie z naszej Duszy i sprawia, że wszystko w nas się cieszy i śmieje.

Proces ten nazwałam procesem wspinania się po
Oktawach Miłości: http://duchimateria.com/kurs-online/

Po latach własnych głębokich wglądów i terapeutycznej pracy z wieloma pragnącymi żyć w harmonii ze sobą osobami- dziś dzielę się uproszczoną, praktyczną wersją tego, co można najprościej ująć jako proces powrotu do swojej dziecięcej radości i obfitości życia.

By wzbogacić Twoje codzienne życie- zapraszam Cię teraz do wysłuchania krótkiego nagrania, w którym dzielę się z Tobą fundamentem spełnionego życia:

https://youtu.be/OlhFA2ouBmk

Z miłością

 

 

podziel się

W każdy wtorek wysyłam inspirujący newsletter oraz zapowiedź niedzielnego live.

Plus – o wszystkim dowiadujesz się pierwsza/-y.