Warsztat online "Ojcowska rana"

OJCOWSKA RANA to przeznaczony dla kobiet kurs – w formie 3 warsztatów online, w którym rozpoznajemy oraz uleczamy to, co bolesnego wyniosłyśmy z dzieciństwa i co skutecznie zamyka nas na spełnienie- Ojcowską ranę.

przewiń w dół

Ojcowska rana

pokazuje się w życiu jako:

  • Poczucie niezasługiwania na miłość – tkwienie w niespełnionych relacjach
  • Osiąganie za wszelką cenę
  • Uczucie bycia zagubioną, bez celu i sensu
  • Zachowania charakteryzujące się dominacją: zawstydzanie, atakowanie innych, umniejszanie
  • Brak połączenia ze swoją seksualnością
  • Nieświadome wybory, które mają na celu zdobycie miłości i akceptacji ojca (mężczyzny)
  • Lęk, brak zaufania i bycie ofiarą mężczyzn

Dlaczego tak ważne jest uzdrawianie Ojcowskiej Rany?

Tata jest pierwszym mężczyzną w życiu córki i relacja z nim mocno wpływa na jej poczucie wartości, bezpieczeństwa, stabilności.
Uzdrowiona Ojcowska Rana daje nam zdrowe poczucie wartości, zaufanie, pewność siebie- a to wszystko przekłada się na spełnienie w dorosłym życiu, zdrowie naszych dorosłych związków, doświadczenie obfitości, poczucie że życie o nas dba, że jesteśmy bezpieczne, że możemy, zasługujemy, jesteśmy wspierane.

Czego dotyka warsztat?

Kurs ten jest intensywny i głęboki- spodziewaj się więc dotknąć i poruszyć miejsca, które mogą być bolesne.
Kurs zawiera zarówno wiedzę jak i praktykę. Dostęp do niego otrzymujesz aż na 2 lata.

Ojcowska Rana to ponad 10 godzin nagrań 3 warsztatów online, na których :

– eksplorujemy głęboko ukryte, podświadome, wynikające z ojcowskiej rany – programy oraz ich wpływ na Twoje dorosłe życie, wycofanie z pełni życia

– odkrywamy ograniczające przekonania dotyczące seksualności, sprawczości, sukcesu, pieniędzy, mężczyzn i relacji – czyli tego, co zostało ukształtowane w ramach relacji z ojcem

– zweryfikujemy i uleczymy destrukcyjne schematy zabiegania o męską aprobatę, brania wszystkiego na swoje ramiona, kontroli i osiągania oraz projektowanie swoich ojcowskich ran na mężczyzn w swoim życiu

– dotkniemy tego, co potrzebuje przejścia przez proces żałoby, uznania, wypuszczenia – tak, byś mogła balansować męskie i żeńskie w sobie, wrócić do siebie

– wypełnimy pustkę, która powstała na skutek nieobecności (emocjonalnej czy fizycznej ) ojca. Wrócimy do poczucia własnej wartości, zaufania i bezpieczeństwa oraz połączenia ze swoją prawdziwą siłą, odwagą i sprawczością

Nieobecny ojciec

Jakkolwiek nieobecny nie byłby ojciec- dziecko zaczyna wierzyć, że zachowanie ojca jest wynikiem tego, że z nim jest coś nie tak.

Tym samym- dziecko, a potem już kobieta- zaniża swoją wartość, obwinia się i krytykuje.

Wierzy, że coś jest z nią nie tak – skoro nie da się jej kochać.

Sylwia Kocoń

Część pierwsza warsztatu

– Ojcowska Rana- czym jest, gdzie przejawia się w Twoim życiu, jak wpływa na Twoje życie
– Ojcowska rana jako blokada spełnienia w życiu zawodowym, partnerskim, finansowym
– Nieobecny (fizycznie lub emocjonalnie) ojciec – tato, dlaczego nie byłam dla Ciebie najważniejsza?
– Ćwiczenia i teoria

Część druga warsztatu

– Tata, którego pragnęłam mieć, a którego miałam (ojcowska dziura)
– Wewnętrzne dziecko – tak mi smutno, czuję złość, jestem winna, wstydzę się, boję się
– Wpływ nieuleczonych ran na dorosłe życie- relacje z mężczyznami, relacje z kobietami, spełnienie zawodowo- finansowe
– Wybaczam, ale nie zapominam – żałoba przez którą każda z nas musi przejść
– Ćwiczenia i teoria

Część trzecia warsztatu

Uzdrawiam Ojcowską Ranę

Otwieram się na:

męską, dojrzałą energię
nową jakość życia, pracy, pieniędzy, związków, samopoczucia
Wdzięczność za życiowe lekcje, co mi dał nieobecny ojciec (ukryte dary) – co dzięki temu zrozumiałam, kim dzięki temu mogę być dziś

Relacja z ojcem – jak wpływa na kształt relacji z Bogiem (Wyższą Siłą)

Ćwiczenia i teoria

Jak powstaje ojcowska rana.

Rekomendacje

Magda

Moim głównym życiowym dylematem były problemy w relacjach. Ciągle trafiałam (tak wierzyłam) – na niewłaściwych mężczyzn, a potem nie potrafiłam odejść z toksycznej relacji, siedziałam w niezdrowych relacjach, narzekałam na nie i czułam się ofiarą.

Byłam przekonana, że nie mam szczęścia do mężczyzn i że muszę się z tym pogodzić.

Jednak – niby przypadkiem trafiłam na Sylwię i kurs ojcowskiej rany. Weszłam w temat z ciekawości, nie oczekując niczego – a otrzymałam na tym kursie siebie, swoje nowe życie i miłość, wsparcie, ogrom miłości.

Na początku byłam zszokowana, że moje relacje nie wychodzą, bo ja podświadomie przyciągam to, co znam i czego się spodziewam (na skutek nieuzdrowionej relacji z tatą).

Zobaczyłam, że mój brak spełnienia w relacjach wynikał z mojego nastawienia do mężczyzn, relacji, samej siebie.

Gdybym wiedziała, że uzdrowienie ojcowskiej rany tak szybko sprawi, że zacznie mi być dobrze w związku – weszłabym w ten proces dużo, dużo wcześniej.

Polecam każdej kobiecie, która marzy o udanym związku i nie tylko…

Rekomendacje

Renata

Najkrócej jak potrafię, od razu do sedna – powiem, że uzdrawianie ojcowskiej rany otworzyło mnie na poczucie mojej wartości, śmiałość w sięganiu po to, na czym mi zależy, prosperowanie – i to jak! Zaczęłam nagle świetnie zarabiać, ludzie w pracy mnie cenią, uwielbiam to, co robię, nie boję się już wyrażać swoich odczuć, opinii, preferencji itd. (a miałam z tym i z zaznaczaniem swoich granic ogromny problem).

Szczerze – nie wiem, jak ja mogłam żyć nie mając pojęcia o tych wszystkich zamykających mnie na spełnienie – lękach, zranieniach.

Dziś jest tak, jakbym dopiero zaczynała żyć. I tak bardzo się cieszę na to życie!

Rekomendacje

Iwona

Nie do końca jeszcze wiem, co się dzieje, ale odkąd zaczęłam zauważać, rozumieć i uzdrawiać swoją ojcowską ranę – przestałam się obsesyjnie spinać, stresować i martwić. Jet we mnie spokój, którego wcześniej nie znałam. Mało tego – jest we mnie pewność siebie, taka zdrowa, poczucie że jestem warta. Wiem to całą sobą i to jest takie cudowne! Przestałam udowadniać swoją wartość, zabiegać o bycie kochaną, widzianą. Jest mi cudownie ze sobą i pozwalam sobie w końcu na bycie SOBĄ! Spełniam się, realizuję i czuję pełnię i spokój.

Ten kurs ,,powinny” przejść wszystkie kobiety.

Ściskam utulam kocham

Dzięki Sylwia za taką wielką robotę

Rekomendacje

Ania

Po raz kolejny przekonuję się, że te kursy są po prostu magiczne. Wszystko to, co działo się krótko przed kursem tak pięknie mnie na niego nakierowało. Dołączyłam w ostatniej chwili (dziękuję Sylwia za dodatkowe miejsca!) Temat ojcowskiej rany nigdy mnie nie przyciągał, bo przecież mnie nie dotyczy i ja nie mam żadnego problemu tutaj. A już teraz widzę, jak bardzo całe życie chciałam być „kimś”, żeby zasłużyć na miłość taty. A to „kimś” było tak daleko ode mnie prawdziwej. W końcu mogę być po prostu sobą. I jest mi tak dobrze

Rekomendacje

Ola

Jest to mój 3 kurs u Sylwii, po Kobiecie Kompletnej poczułam większe poczucie własnej wartości, po Kursie Przyciągania Pieniędzy znalazłam jedną, a potem drugą lepiej płatną pracę, a teraz stawiam się do Ojcowskiej rany i nie mogę się nadziwić jak po prostu wychodzę poza lęk, jak uzdrawiam mój lęk przed bliskością

Rekomendacje

Kinga

Po pierwszym nagraniu kursu ojcowska rana tak dużo się we mnie zmieniło – poczułam nagle ogromna chęć powiedzenia dość wielu rzeczom które akceptowałam w swoim związku ! Ponieważ nie czułam się wartościowa i myślałam ze muszę zasłużyć na miłość . Teraz czuje się inaczej i wierze ze zasługuje na lepsze . Dziękuje za ten kurs i jestem zszokowana jak szybko zmieniła się moja energia

Rekomendacje

Marta

Niesamowicie pracuje we mnie ten warsztat. Duzo emocji sie uwalnia. Czuję się coraz wolniejsza, lżejsza, pewniejsza. Wracam do siebie! To naprawdę się dzieje. Dziękuję Sylwia.

Rekomendacje

Halina

Przymierzałam się  do tematu ojcowskiej rany już od dłuższego czasu.  W końcu kupiłam kurs. I wiesz –  od razu pojawił się wgląd w to co wczoraj się u mnie zadziała….bingo, wiem skąd to przyszło – piękny uzdrawiająca wgląd, czułam jak mechanizm, który mną sterował rozpuszcza się.

Dziś Ja jakaś inna…..silniejsza, pewniejsza siebie, w spokoju, nic co z zewnątrz i od innych mnie nie dotyka-nie biorę tego, wręcz przeciwnie – daję spokój, ukojenie, zrozumienie.

Pracuję z ludźmi, przychodzą do mnie z różnymi swoimi nastrojami, a mnie to nie dotyka…..Mam w sobie spokój i pewność siebie…..Jeju to jest super.

Dziękuję Sylwia.
Rób swoją robotę….pozdrawiam Halinka

Ps. Codziennie przez mój gabinet przewija się kilkadziesiąt osób – to niezły test dla mnie tego co we mnie.

Rekomendacje

Mariola
Dziękuję za wspaniały kurs! Wyniosłam z niego mnóstwo cennych informacji.
Pokrzepiła Pani moje serducho i dała nadzieje, że da się wyjść z tych błędnych schematów.
Jestem w terapii od dobrych 3 lat i pracuje nad tym, nie mniej jednak Pani wiedza jest jak odkryty skarb! 🙂

Co otrzymam?

Nagrania 3 warsztatów (ponad 10 godzin nagrań) + 1.5 godzinne gratisowego video procesu uzdrawiania aspektu żeńskiego i męskiego + nagranie sesji Radykalnego Wybaczania

ZESZYT ĆWICZEŃ oraz DZIENNICZEK WIEDZY (2 w 1) – dla Ciebie na zawsze

Materiały dodatkowe do procesów pracy z Ojcowską Raną

DOSTĘP DO CAŁOŚCI MATERIAŁÓW otrzymasz zaraz po dokonaniu zakupu (dane logowania przyjdą mailem lub – jeśli masz już założone konto w panelu moich kursów – zaloguj się tymi danymi) – DOSTĘP do materiałów w panelu kursanta OTRZYMUJESZ AŻ NA 2 LATA!

Warsztat online "Ojcowska rana"

600 PLN

Dokonując zakupu całości materiałów Ojcowskiej rany otrzymasz obszerne, starannie przemyślane materiały, CAŁOŚCIOWY PROCES, który pomoże Ci przejść przez bolesne zaułki Twojej Ojcowskiej rany.

Uprzedzam, że jest to BARDZO GŁĘBOKI materiał i proces. Po przejściu przez niego może bardzo dużo się zmienić w Twoim postrzeganiu siebie i życia, bo to co jest raz rozpoznane – nie może być już zapomniane.

Kupuję

Najczęściej zadawane pytania

Czy praca z Ojcowską raną powinna być poprzedzona pracą z Matczyną raną lub Wewnętrznym dzieckiem?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań. Uważam, że wszystkie elementy procesu powrotu do siebie, wychodzenia poza destrukcyjne wzorce zachowań, uzdrawianie dziecięcych ran – powinno zawierać pracę z Matczyną, Ojcowską raną i Wewnętrznym dzieckiem.

Co do kolejności – nie uważam, że istnieje coś takiego jak właściwy porządek.

Uważam, że powinno kierować się tym, co nas przyciąga i na to się otworzyć. Ostatecznie i tak pracując z Ojcowską raną – dotkniesz tematu WD i MR. Wszystkie one są połączone.

Czy jest sens pracować z Ojcowską raną jeśli nie znałam swojego ojca lub nie miałam z nim kontaktu?

Oczywiście! Ojcowska rana ma wiele odsłon i jak najbardziej dotyczy sytuacji, w której nigdy nie miałyśmy kontaktu czy bliskiej relacji z tatą. Kobiety, które nigdy nie znały swojego ojca – mają Ojcowską ranę (odrzucenia, porzucenia, nie bycia wystarczająco ważną, wartą itd.).

Czy jeśli uważam, że miałam dobre dzieciństwo to jest sens pracować z Ojcowską raną?

Zawsze jest sens, bo każdy z nas, niezależnie od tego jakie mieliśmy dzieciństwo – przenosi w sobie dziecięce rany.

Jednak – jeśli na co dzień czujesz spokój i spełnienie. Jeśli rozpoznajesz swoją wartość, dobrze Ci się żyje – to może nie ma po co wchodzić w taki proces.

Wszystko zależy od tego jak Ci obecnie jest w Twoim dorosłym życiu. Bo to, na co sobie nie pozwalasz, na co się zamykasz – ma swoje  źródło w dzieciństwie i tak należy zaglądnąć.

Czy warsztaty Ojcowska rana są przeznaczone tylko dla kobiet?

Warsztaty te zostały opracowane dla kobiet, co oznacza że zawarte w nich przykłady dotyczą relacji ojciec – córka.

Niektórzy Panowie decydują się skorzystać z tych warsztatów i twierdzą, że dużo z nich wynoszą.

Rany, które omawiamy na tych warsztatach dotyczą bowiem wszystkich, bez względu na płeć.

Na jak długo otrzymuję dostęp do materiałów w panelu kursanta?

Dostęp do materiałów w panelu kursanta (czyli tu, gdzie się logujesz) – otrzymujesz aż na 2 lata.

Materiały PDF, czyli Zeszyt Ćwiczeń i Dzienniczek Wiedzy – możesz pobrać dla siebie NA ZAWSZE.