Pakiet "Wychodzę z DDA/DDD"

Pakiet wiedzy i ćwiczeń to starannie opracowany zbiór głębokiej i obszernej wiedzy oraz ćwiczeń (dostęp online!), które pomogą Ci wyjść poza destrukcyjne programy wyniesione z dziecięcych ran, odnaleźć siebie i zacząć żyć dorosłym, pełnym, cieszącym życiem.

przewiń w dół

Wyjdź poza schemat

Wyjdź poza schemat
Kobieta, która w dzieciństwie doświadczała dysfunkcyjnego domu- najczęściej, nie staje się dojrzałą emocjonalnie kobietą, ale przyodziana w wizerunek dorosłości- pozostaje zagubionym, zmieszanym dzieckiem.

By wejść w prawdziwe uzdrowienie i rozpoznać swoją kobiecą moc i siłę – będzie jej dane zaglądnąć do muzeum swych dziecięcych wspomnień. Może być kobietą, która nie za wiele z dzieciństwa pamięta, ale może też być tą, która- pomimo tego, że chce- nie potrafi zapomnieć…

Pełnia życia jest dla nas możliwa dopiero wtedy, gdy rozpoznamy jak na nią się nieświadomie, nawykowo zamykamy.

My jesteśmy już kompletni, zasługujemy na szczęście – musimy tylko to rozpoznać, w to uwierzyć i wychodząc poza bolesne, dziecięce blokady – sobie na to pozwolić.

Jak rodzi się syndrom DDA/DDD

Przychodzimy na świat pełni i wolni. Dziecko śmiało wyraża swoje uczucia i potrzeby, sięga po to, co go przyciąga. Jednak nie zawsze spotyka się to z akceptacją otoczenia. Kiedy sposób bycia dziecka wzbudza w rodzicu smutek, złość, brak akceptacji. Kiedy dziecko nie otrzymuje tyle, ile chciałoby ciepła, uwagi i bezpieczeństwa – dziecko zaczyna wierzyć, że musi być inne, że coś JEST Z NIM NIE TAK, że musi się dopasować, zmienić – by być kochanym.

Posłuchaj filmiku i zobacz jak to się w nas wydarza.

Syndrom DDA/DDD nie jest chorobą, ale wyuczonym, nie sprzyjającym Ci sposobem patrzenia na siebie i otaczający świat. W wyniku tej percepcji – reagujesz w nawykowy, destrukcyjny sposób. Wyjście poza syndrom DDA/DDD jest więc WYBOREM, żeby patrzeć inaczej oraz wychodzić poza sterowane lękiem zachowania. I każdy może to zrobić!

Sylwia Kocoń

Pakiet online "Wychodzę z DDA/DDD" zawiera

 • Dzienniczki wiedzy
  7 dzienniczków starannie opracowanej wiedzy (na bazie 7 nagrań spotkań live DDA/DDD)
 • Notatki wizualne
  7 notatek wizualnych – każda odpowiadająca jednemu dzienniczkowi wiedzy i transmisji video
 • Zeszyt ćwiczeń
  Obszerny, 66-cio stronicowy ZESZYT ĆWICZEŃ.
  Składa się on z 2 części:
  CZĘŚĆ PIERWSZA: rozpoznaję swoje destrukcyjne mechanizmy.
  CZĘŚĆ DRUGA: wychodzę poza destrukcyjne mechanizmy i wracam do siebie, do swojej pełni, spokoju, kompletności.
 • Nagrania audio
  nagrania audio medytacji oraz inspiracji wspierających proces wychodzenia z destrukcyjnych mechanizmów DDA/DDD
 • Dostęp do panelu kursu
  Roczny dostęp do panelu kursowego, gdzie znajdują się wszystkie materiały.
 • filmik rysunkowy ilustrujący DDA/DDD
 • 7 nagrań video prowadzonych przeze mnie transmisji live w następujących tematach DDD/DDA:
  podstawy wiedzy o DDA/DDD, statystyki i ciekawostki
  najbardziej typowe cechy DDA
  znaczeniu odporności psychicznej
  czego DDA nauczyło się w dzieciństwie
  etapy życia ich 8 zadań
  czego DDA nauczyło się w dzieciństwie
  emocje, sposoby (ryzykowne i bezpieczne) radzenia sobie z nimi
  typologię dorosłych córek- najczęstsze schematy zachowań i przejawów w relacjach oraz co jest pomocne w wyjściu poza nie
  dary skrywające się w każdej dysfunkcji
  deficyt poczucia kobiecości
  seksualność
  toksyczny wstyd
  zaburzenia żywienia
  deficyt poczucia własnej wartości
  emocje, techniki radzenia sobie z nimi
  kluczowe role, jakie DDA/DDD przejmują w dorosłym życiu
  deficyt poczucia bezpieczeństwa i jego następstw w przełożeniu na wejście w rolę podporządkowaną/dominującą
  i wiele innych.

Rekomendacje

Jolanta Pięta

Kiedy zaczęłam brać udział w Kobiecie Kompletnej, to wydawało mi się, że to o czym mówisz jest takie proste, dobrze mi przecież znane, wręcz miałam wrażenie mało wyszukane i ….. aż tak mną gruchnęło o ziemię, że rozsypałam się na maleńkie kawałeczki. I wiesz? Jak leżałam tak rozczłonkowana na miliony okruszków- po raz pierwszy poczułam swoją kompletność. Jesteś Mistrzynią! Z taką lekkością, powabnością i energią prowadzisz gdzie chcesz. Dziękuję Ci za to bardzo!

Kiedy przyszłam do Ciebie w poszukiwaniu siebie, to byłam bez pracy, bez pieniędzy, rodzina mi się posypała, nic mi nie wychodziło, praktycznie mnie też nie było. Do końca kursu sądziłam, że nic już ze mnie, że zginę i po co wydawałam ostatni grosz na kurs. Jak jest teraz?

Zgodnie z Twoimi sugestiami wyczarowałam sobie nową pracę – dokładnie taką, jaką sobie czarowałam. Czy to było łatwe? Trudne, gdyż tyle rzeczy musiałam się nauczyć – ale uczyłam się z przyjemnością. To Kochana Twoja zasługa i bardzo Ci chcę za to podziękować. Każda łza na kursie była warta tego, co się dzieje teraz. W życiu osobistym nadal burza, ale ja dziwnym trafem jestem spokojna. Bo wiem, że jestem KOMPLETNA – najlepsza jaka może być!

Wszystko zaczyna mi się układać, bo w końcu dostrzegłam ze kompletność to nie bycie – jakąś- ale bycie sobą.

Masz moją wdzięczność za pokazanie mi, że taka jaka jestem MEGA! Dziękuję Ci z całego serca!

Ja tak naprawdę się nie zmieniłam, a wydaje mi się że jestem już zupełnie kimś innym i w innym miejscu. Jestem taka sama, a jednak lepsza. Dałaś mi Łobuziaro do wiwatu! Ale wybaczam Ci to i bardzo, ale to bardzo i to z całego serca dziękuję!

Rekomendacje

Agata Stachów

Każdy z nas ma tu do przejścia Swoją drogę, dla jednych ta droga jest mniej kręta dla innych zakręty ze ślepymi uliczkami.
Ja należę do tych drugich. Moje poszukiwania tej właściwej drogi nie były łatwe. Często wchodziłam w ślepe uliczki i gubiłam się w tej duchowości od siedzenia na kanapie i wyczekiwania „Kiedy ten Wszechświat wreszcie mi da” do milosnego zachwytu nad niemalże każdą koniczynką.
Znacie to??Nie mówię ze tak jest żle, taka była moja droga ale……spotkałam Sylwie 🙂 i wszystko stało się prostsze, Ponieważ Sylwia posiadła tajemnice jak być w balansie z duchem i materią i cudownie się tym z Nami dzieli. Jeśli to czytasz to znaczy że rezonujesz z tą energią. Teraz tylko zaufaj i daj się Jej poprowadzić.
Zapewniam Cię że warto.

Jeszcze raz Sylwia……JESTEŚ CUDNA 🙂

Rekomendacje

Anna Dyl

Właśnie zakupiłam Pakiet Wychodzę z DDA/DDD’

Sylwio! To jest BOMBA!

Ściągam materiały na komputer i przeglądam… Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę regularną naukę.

Uczestniczyłam w każdym livie z tej serii, ale nie zawsze byłam obecna na 100% myślami. Ogromnie się cieszę, że udostępniłaś te materiały szerszej publiczności.
Materiały merytoryczne, w szczególności pdfy, to kompendium wiedzy napisane przystępnie i z namysłem.

Kiedyś myślałam, że żeby iść do przodu, trzeba wrócić bardzo głęboko i mocno rozgrzebać przeszłość. Teraz myślę, że szkoda na to czasu. Wystarczy zrozumieć i podjąć wybór CO JA Z TYM CHCĘ ZROBIĆ, do czego zachęcasz. Pojęłam dzięki, m.in. Tobie, że mogę uzdrawiać i duszę i ciało z pozycji TU I TERAZ.

Dziękuję!

Rekomendacje

Magda Osek

Po pierwsze chciałabym podziękować za Twoją pracę. Cieszę się, że mogłam obejrzeć cykl DDA/DDD i uważam go za niezwykle wartościowy, pomocny oraz podnoszący na duchu, bo w przeciwieństwie do innych terapii z którymi się spotkałam, skupia się na tym jak się z tych mechanizmów wyzwolić. Przyznam również , że jestem zniechęcona podejściem, które skupia się na przypominaniu sobie wszystkich krzywd, co sprawiają że człowiek czuje sie jeszcze bardziej ofiarą. Twoim cyklem byłam pozytywnie zaskoczona. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ !

Rekomendacje

Lidia Farek

Sylwia! Ten Pakiet zmienił moje podejście do siebie i innych! Nigdy nic nie będzie już takie same. W końcu zrozumiałam dlaczego w dany sposób reaguję i to przyniosło mi ogrom spokoju i ulgę. W końcu zrozumiałam, że to nie moja tożsamość, ale nawyki – które mogę małymi kroczkami zmieniać. I już je zmieniam, a wraz z tym doświadczam coraz więcej spokoju, poczucia własnej wartości i spełnienia. Dziękuję!

Rekomendacje

Ewelina Sudoł

Kiedy myślę o Sylwii Kocoń, pierwsze co czuję, to wdzięczność ! Za Jej obecność w moim codziennym życiu.   Rozwojem osobistym pasjonuję się od około 8 lat, ale Sylwia jest dla mnie jedną z najwspanialszych kobiet z tej branży ! Uwielbiam od rana karmić się Jej tekstami na Facebooku, to jak poranna dawka kawy. Ale nie są to teksty tylko czysto motywacyjne. Ja odkrywam w nich zawsze coś nowego, coś co sprawia, że mocno zastanawiam się nad swoim życiem, nad kwestiami związków, miłości, relacji, pieniędzy, bycia.
Mogę opisać wiele, jak zmienia się moje codzienne życie, dzięki Sylwii, chociaż pewnie z upływem czasu dojrzę jeszcze więcej.
Na pewno nikt tak jak Ona nie pobudza mnie do zastanowienia ! Do przemyślenia ! Do popatrzenia na siebie inaczej, do akceptacji i chęci zmiany jednocześnie.
Z całego serca Jej za to dziękuję

Rekomendacje

Wanda Forczek

Początek mojej przygody z Sylwią zawdzięczam impulsowi, za który do dziś jestem ogromnie wdzięczna . „Przypadek” sprawił, że przeglądając fb, natrafiłam na informację o programie „Oktawy Miłości”, który miał się rozpocząć trzy dni później. Moją uwagę przyciągnęło bogactwo treści przewidzianych w kolejnych panelach tego wydarzenia: matczyna rana, wewnętrzne dziecko, ona i on… Pomyślałam: wow! I w chwilę później, ku swojemu zaskoczeniu (ponieważ zazwyczaj podejmuję racjonalne decyzje), wypełniłam kwestionariusz i otrzymałam status kursanta. Od początku programu czułam wsparcie i zaangażowanie Sylwii. Intencja, jaka Jej towarzyszyła – jak rozpoznawać, czym jest ŻYCIE W SWOJEJ PRAWDZIE – była żywa i autentyczna, zarówno podczas spotkań online, jak i w rozmowach prowadzonych w zamkniętej grupie. Z tą intencją ukończyłam „Oktawy Miłości”, mając świadomość, że dla mnie rozpoczął się nowy etap relacji samej z sobą. I choć chwilami ten proces nie jest łatwy, pozwolił mi odkryć, że Kobietą Kompletną jestem od zawsze. Dziękuję Ci Kochana za tę nową i piękną perspektywę!

Rekomendacje

Renata Widomska

Sylwia to wspaniała kobieta pełna miłości do ludzi, dzielącą się swoim życiowym doświadczeniem w drodze do zrozumienia siebie jako kobiety kompletnej. Dzięki niej uczę się bycia wdzięczną za wszystko co przynosi mi życie, wierząc, że cokolwiek się wydarza to wszystko dla mojego najwyższego dobra. Zrozumiałam też, że droga do pokochania siebie jako „Kobiety Kompletnej” jak mówi Sylwia to klucz do połączenia duszy z materią, którą jesteśmy oraz do wszelkich obfitości jakie daje nam Stwórca Wszechświata a przed którymi my sami po przez kody jakie tkwią w nas, które niesiemy ze sobą z dzieciństwa, blokujemy. Jestem wdzięczna losowi za takie cudowne kobiety jak Sylwia, która uczy i pokazuje jak pracować z tymi blokadami, pamiętając przy tym kim jesteśmy, by to życie stało się lżejsze i przyjemniejsze dla nas. Która całym swoim sercem dzieli się z nam swoją wiedzą pokazują jak wyrażać siebie i jak rozpoznać kim jesteś, wychodzić po za wszelkie granice naszego komfortu i świadomie kreować siebie. Dziękuję Sylwuś, że jesteś

Rekomendacje

Magda Peszko

Z Sylwią jestem niezmiennie związana od 4 latach. Poszukiwałam kursu, który pomógł by mi zrozumieć to co się ze mną i niesfornym umysłem. Kursy Sylwii pokazały mi sposób  myślenia o jakim mi się nawet nie śniło. Proces czasami był bardzo bolesny i często łzy płynęły. Programy Sylwii to jeden z piękniejszych prezentów ,jakie można sobie podarować. Mogę całym sercem  polecić, jej wszystkie kursy. Mnie Sylwia pomogła podnieść się z kolan i  ruszyć dalej. Dzięki  niej dostałam od życia najlepszego kompana o  jakim mogłam tylko marzyć …..samą siebie.

Rekomendacje

Anna Protas

Spotkania z Sylwią są zawsze karmiące. Czy to online czy w realu.
Bardzo lubię słuchać jak mówi o życiu pełnym radości i wdzięczności.
Zawsze usłyszę słowo lub zdanie, które mnie poruszy. Ostatnio przerabiam
lekcję o ciekawości, która rozprasza strachy pojawiające się na mojej drodze .
Uczę się od Sylwii bycia przestrzenią dla wszystkiego, i tego przyjemnego, i tego trudnego. Uczę się stwarzania okazji do swobodnego
przepływu miłości i obfitości.
I dzięki Niej bez wahania jem deser przed obiadem, gdy mam na to ochotę.
Jeśli chcecie nauczyć się kochać siebie i życie, Sylwia Kocoń jest
idealną do tego przewodniczką! ? Dziękuję Sylwia <3

Rekomendacje

Justyna Jóźwik
Dziękuję ♡♡♡
To był impuls, ten który się tylko czuje , którego się nie rozumie…
Program kobieta kompletna, to nie zadanie do zrobienia , a piękna przestrzeń do zajrzenia w siebie, do zobaczenia , że nigdy nigdzie się nie zgubiłam, że nigdy nigdzie nie idę, że nie potrzebuje już nic zmieniać i ulepszać…
Że nigdy w niczym nie było i nie ma żadnego błędu…
To piękna ŚWIADOMOŚĆ nawyków, które kiedyś były mi potrzebne ale dziś chciały już się uwolnić.
To transformacja umysłu tu j teraz w prostocie bycia bez żadnej ideologii…
Ta
przestrzeń otworzyła we mnie to, co umysł uznawał już za przepracowane…
Piękne spotkania z tym, kim jestem na prawdę ♡
Piękne lustra w każdej z nas…
Czuje niedosyt ale też mam zaufanie że tyle ile się wydarzyło, było wystarczające na Teraz.
Dziękuję Zawsze ♡
Sylwia Kocon

Rekomendacje

Kamila Mejran

Kochane moje Kobiety Kompletne, każda z nas jest piękna, mądra, wartościowa i potrzebna do całej tej ziemskiej kompletności. Wszystkie się wspaniale uzupełniamy, wspieramy i motywujemy. Każda z nas pasuje do wielkiej, o wiele większej niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić układanki. Dzięki Tobie Sylwia, otworzyła się moja głowa i serce na nowe życie. Kurs Kobieta Kompletna wydobył na światło dzienne prawdziwy mój potencjał. Codziennie będę go szlifować i ogrzewać aby pięknie rozkwitł i pokazał całe swe piękno. Dziękuję tym prostym słowem ale bardzo szczerym i mocnym

Rekomendacje

Anna Avir

W obecnych czasach jest wiele osób, które tak jak Sylwia dzielą się swoją mądrością i doświadczeniem, ale to z czym Sylwia się dzieli najbardziej ze mną rezonuje i towarzyszy mi już od dłuższego czasu. Skończyłam dwa kursy – Kobietę Kompletną i Kurs Przyciągania Pieniędzy, które zapoczątkowały u mnie duża transformacje… kursy są mega solidnie przygotowane, jest ogrom wiedzy, praktyk.. naprawdę widać serce Sylwii w tych kursach ? co tez jest ogromna wartością kursów to zamknięte grupy na fb, gdzie są organizowane live z Sylwią, oraz gdzie wszyscy uczestnicy kursu mogą swobodnie dzielić się swoimi przeżyciami. Grupy te są pokładem niesamowitej energii oraz źródłem nieskończonych inspiracji. Z całego serca polecam posłuchać Sylwii i rozpocząć kurs ☺️

Powrót do siebie

Powrót do siebie to jak wychodzenie z mrocznej, chłodnej jaskini, która przez całe życie zdawała się naszym naturalnym domem, jedynym który istnieje. Wyczołgujesz się z niej powoli i niepewnie, ale wiesz też, że już się nie cofniesz, bo ciepło promieni słońca, tych które to po raz pierwszy dotykają spragnionej pełni życia twarzy – przyciąga Cię, koi, nasyca.

Powrót do siebie to jak przebudzanie się z wieloletniego snu – tego, przed którym niczego nie pamiętasz, przed którym jakby niczego nie było.

Powrót do siebie to jak zrzucanie ze swoich ramion ciężaru, którego nie byłaś świadoma i nagle czujesz tą lekkość i dziwisz się, że tyle przez tak długo niosłaś.

Powrót do siebie jest pełen skrajnych emocji, mieszanych myśli, chwil nadziei i zwątpienia, słabości i siły.

Dołącz w specjalnej cenie

Dokonując zakupu Pakietu 'Wychodzę z DDA/DDD’

otrzymasz starannie opracowane materiały (dokładna zawartość jest opisana wyżej na stronie), które pomogą Ci zrozumieć co się w Tobie dzieje oraz jak możesz wyjść poza destrukcyjne schematy zachowań.

Ten pakiet to mapa, cenny drogowskaz dzięki któremu poznasz, zrozumiesz siebie oraz z radością stwierdzisz, że dobre życie czeka na Ciebie tu, gdzie wybierasz systematycznie uczyć się życia w spójności ze sobą.

 

Pakiet DDA/DDD

350 PLN

Materiały są dostępne online. Po dokonaniu zakupu spodziewaj się automatycznie wysyłanego maila z potwierdzeniem zakupu oraz osobnego z danymi logowania do panelu materiałów. W ten sposób otrzymasz natychmiastowy dostęp do całości materiałów . Sprawdź również spam, a jeśli email nie przyjdzie skontaktuj się z nami na kontakt@duchimateria.com

Kupuję

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam dostęp do materiałów pakietu?

Dostęp do całości materiałów otrzymasz od razu po dokonaniu zakupu pakietu.

Przyjdzie na Twoją pocztę email z danymi logowania (chyba, że masz już konto w panelu na stronie moich kursów – w takim wypadku logujesz się jak do tej pory).

Jeżeli taki email nie dojdzie – skontaktuj się z nami na kontakt@duchimateria.com

W jaki sposób pracować z materiałami pakietu?

Materiały są dość obszerne – jest wiele godzin nagrań video oraz dużo materiałów ćwiczeniowych plus dodatków.

Zaletą tego pakietu jest to, że pracujesz z nim w swoim tempie. I sugeruję, żeby się nie spieszyć ani też nie pomijać żadnych jego fragmentów uznając, że to już np. znasz.

Przechodź przez pakiet po kolei i daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz, że 'strawić’ dane treści, poczuć o czym była mowa w nagraniu i spokojnie wykonać ćwiczenia.

Polecam też wracać do nagrań, bo za każdym razem odbierzesz je z miejsca swojej aktualnej świadomości i otwartości.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, zaraz po zakupie przyjdzie do Ciebie automatycznie generowana faktura.

DDA/DDD

Wyjdź z DDA/DDD.