Blog

Najważniejsze.

15 czerwca, 2016 / Świadomość by

Najważniejsze…za czym tęskni twoja dusza..._

Zanim przystąpisz do oglądnięcia dzisiejszego nagrania- chcę Cię uprzedzić, że może ono wzbudzić w Tobie różne emocje i że zwłaszcza w jego drugiej połowie- oddałam się mocnej fali tego, co czuję że jest obecnie niezwykle istotne do rozpoznania.
Przekazując Ci moje najgłębsze refleksje i spostrzeżenia, od lat staram się być przede wszystkim autentyczna w tym, co wypuszczam od siebie w świat.
Autentyczność nie oznacza jednak prezentowania się jedynie z tej super miłej, pełnej miłości strony. Oznacza ona natomiast otwarte, odważne i konsekwentne pokazywanie siebie takim, jakim jestem teraz…mówienia o tym, co silnie czuję…nawet jeśli niektórym może się to nie spodobać.

Jako osoba, która regularnie udostępnia materiały z różnorodnej tematyki  poprawy jakości życia wyraźnie zauważam, co takiego przyciąga uwagę, a co nie.
Fascynujące jest to, że to co dla większości ludzi zdaje się być rozwiązaniem ich życiowych dylematów- jest tak naprawdę kolejną iluzoryczną ucieczką od samego siebie.
Tematy ważne, kwintesencja naszego prawdziwego, harmonijnego istnienia- często widnieje ukryta w tle naszych zainteresowań i to właśnie dlatego nawet i po latach-zdawałoby się, że wewnętrznych poszukiwań, wciąż mamy wrażenia stania w miejscu lub mało znaczących przemian.

Co jest dla Ciebie najważniejsze…?
Zdrowie, obfitość, rodzina, spełnienie, życiowy balans….?
Co takiego robisz, by zapewnić sobie to, czego pragniesz…?
Jakie tematy wzbudzają  w Tobie zainteresowanie i czy…rzeczywiście, gdy nad nimi zreflektujesz- są one aż tak ważne, tak kluczowe…?

Zapraszam Cię dziś do krainy głębokich refleksji i uważności o sobie samym/samej…
Oby nagranie to poruszyło w Tobie to, co jest gotowe by być poruszone…dla najwyższego dobra Twojego oraz wszystkich, którzy towarzyszą Ci w tej ekscytującej życiowej drodze…

 

 


podziel się

W każdy wtorek wysyłam inspirujący newsletter oraz zapowiedź niedzielnego live.

Plus – o wszystkim dowiadujesz się pierwsza/-y.