Blog

Naturalne prawa każdej kobiety

15 kwietnia, 2014 / Świadomość by
Naturalne prawa każdej kobiety

Naturalne Prawa Każdej KobietyNaturalne prawa każdej kobiety

 

Czasami, nam kobietom- wydaje się, że coś zdecydowanie powinnyśmy robić, kimś być, coś mówić, jakoś zachowywać, dopasowywać do pewnych społecznie narzucanych standardów i wytycznych.

Czasami myślimy, że pewnych rzeczy nam nie wypada, nie możemy, nie są dla nas…

 

I co się wówczas dzieje? Jak żyjemy…?

Każda z nas oczywiście inaczej, jednak generalny trend skłania się ku stwierdzeniu, iż po pierwsze-zapominamy o czymś takim jak Naturalne Prawa Każdej Kobiety, a po drugie- żyjemy życiem wszystkich innych, tylko nie swoim!

Nic, więc, dziwnego że czujemy się niespełnione, że czegoś nam ciągle brakuje…

Przez lata usilnie poszukujemy poczucia radości i sensu swojego istnienia w całym szeregu zewnętrznych rzeczy, takich jak kolejni partnerzy, kolejne ubiory, fryzury, szkolenia, prace, książki i wiele innych.

I choć, wszystko to nieraz znacznie poprawia nam nastrój- to jednak, tak naprawdę nie czujemy się że realizujemy się w życiu, że jesteśmy nieustannie szczęśliwe, że żyjemy.

Dlaczego tak się dzieje?

Otóż, żadna z nas nie znajdzie siebie na zewnątrz, poza sobą.

Spełnienie, którego tak poszukujemy- jest w każdej z nas, lecz dawno straciłyśmy kontakt z prawdziwą, czystą esencją swojego istnienia, ze swoją magiczną kobiecością.

Im szybciej to sobie uświadomimy, zaakceptujemy i zaczniemy zmieniać- tym szybciej zbudujemy sobie życie, które daje nam pełną satysfakcję i zadowolenie.

Wiele z nas po latach zewnętrznych poszukiwań, w końcu zaczyna rozumieć, że kluczem do nigdy nieustającego

spełnienia, życia pasją- jest rozpoczęcie od samej siebie….

Kluczem do ekscytującego, bardzo zadowalającego życia jest poczucie i wcielenie czegoś takiego jak Naturalne Prawa Każdej Kobiety!

 

Są to prawa, z którymi przyszłyśmy na świat. Co więcej, one nigdy nas nie opuszczają, one są nami, lecz…to my nieświadomie- poprzez szereg programowanych w nas przekonań i schematycznych zachowań- zapominamy i odcinamy się od nich.

Nic jednak straconego- gdyż, gdy tylko zdamy sobie z tego sprawę i szczerze zapragniemy iść w kierunku odkrywania naszej prawdziwej natury, cudownej energii kobiecości- drzwi do spełnienia i życia pasją staną przed nami otworem!

Warto również dodać, że te nasze naturalne prawa istnienia, nie dotyczą jedynie kobiet, lecz również i mężczyzn. Różnica jest jednak taka, iż to my- kobiety, bardzo często ich nie dostrzegamy, gdyż cechuje nas wysoki poziom samokrytyki, obawy przed oceną innych, strachem przed byciem negatywnie oceniany

mi.

Naturalne prawa istnienia

Co więcej- energia żeńska jest wyjątkowo subtelna, piękna i ma w sobie pewien rodzaj magii. Mężczyźni też ją posiadają (tak jak i my mamy w sobie energie męskie), jednak w dużo mniejszej części.

Gdy my, kobiety- łączymy się, wcielamy, zaczynamy żyć swoją pełnią kobiecości- zaczynamy płynąć z biegiem życia, wszystko zaczyna się nagle składać w jedną, spójną, pożądaną przez nas całość…magia naszego istnienia zaczyna działać, mamy niezwykłą moc, możemy być kim tylko chcemy, mieć o czym tylko marzymy….

Wszystko to zaczyna się dziać, gdy dajemy prowadzić się swemu sercu, gdy ufamy życiu, gdy jesteśmy otwarte i wrażliwe, gdy rozumiemy i przejmujemy Naturalne Prawa Kobiecej Esencji.

 

Jakie są, więc, te Naturalne Prawa Każdej Kobiety…

Oto one:

 

 1. Szczęście jest Twoim naturalnym prawem istnienia
 2. Jesteś wystarczająco dobra, wystarczająca
 3. Masz prawo mieć czas tylko dla siebie
 4. Masz prawo być dla siebie najważniejsza
 5.  Masz prawo, by zabawa i kreatywność były dużą częścią Twojego życia
 6. Masz prawo myśleć sama za siebie, nie zgadzać się z innymi, wyrażać swoją opinię, preferencje
 7.  Masz prawo marzyć o wszystkim czego pragniesz i co więcej- iść za tym głosem, odnosić sukcesy, zbudować życie, które kochasz, cieszyć się życiem, żyć pasją!
 8. Masz prawo do odpoczynku i relaxu (to wtedy łączymy się z naszą wewnętrzną mądrością, intuicją)
 9. Masz prawo, by czuć się piękna, niezwykła, wyjątkowa
 10. Masz prawo, by się darzyć miłością.
 11. Masz prawo, by podziwiać siebie- by usiąść i pomyśleć o wszystkim tym, co stworzyłaś, przez co przeszłaś, co dałaś innym
 12. Masz prawo się szanować, nie krytykować, nie obwiniać za to co zrobiłaś, dbać o swoje ciało
 13. Masz prawo, by pozwolić odejść temu, co już Ci nie służy: myślom, związkom, pracy, sytuacjom…
podziel się

W każdy wtorek wysyłam inspirujący newsletter oraz zapowiedź niedzielnego live.

Plus – o wszystkim dowiadujesz się pierwsza/-y.