Oswoić opór kurs online

Oswajając opór to 3 tygodniowy kurs online, w ramach którego uczysz się rozpoznawać, oswajać oraz wychodzić poza zamykający Cię na to, czego pragniesz doświadczać- opór.

przewiń w dół

Co zyskasz dzięki temu kursowi

Oswajając opór to 3 tygodniowy kurs online, w ramach którego uczysz się rozpoznawać, oswajać oraz wychodzić poza zamykający Cię na to, czego pragniesz doświadczać- opór. Ten kurs jest TYM, CO powinno poprzedzać wejście w jakikolwiek proces rozwojowy, wglądy czy próby zbudowania lepszego życia.
Bez świadomości oporu oraz bez umiejętności wychodzenia poza świetnie zakamuflowane blokady- będziesz się zniechęcać zanim coś zaczniesz, wątpić, wycofywać i na różne sposoby to racjonalizować.
Spodziewaj się między innymi otwarcia na :
udane relacje, spełnienie zawodowe, cieszące finanse, poczucie własnej wartości, połączenie ze sobą, świadomość swoich prawdziwych pragnień i śmiałe po nie sięganie, emocjonalną dojrzałość, dobre samopoczucie.

OSWOIĆ OPÓR to kurs online, który jest tym najważniejszym, by móc nie tylko marzyć, ale naprawdę spełniać marzenia. I nie chodzi tu tylko o te wielkie sprawy, ale o codzienne rzeczy, doświadczenia, na które sobie – przez niezrozumienie i nieświadomość oporu- nie pozwalamy.

Co otrzymasz

 • CZĘŚĆ PIERWSZĄ: ZROZUMIEĆ OPÓR
  Przez pierwszych 5 dni kursu będziesz poznawać i rozumieć swój opór. Każdego dnia otrzymasz tu ćwiczenie/praktykę na dany dzień. Każde z nich ma na celu byś w ciągu dnia, dzięki uważności i refleksji- mógł (mogła)- rozpoznawać czym tak naprawdę jest opór.
 • CZĘŚĆ DRUGA: ODKRYWAM SWÓJ OPÓR
  Na tym etapie kursu będziesz identyfikować jak opór przejawia się w Twoim życiu. Będziemy tu eksplorować kolejne życiowe sfery takie jak m.in związki partnerskie, finanse, praca, przyjemności, dobre samopoczucie, realizacja pragnień itd.
 • CZĘŚĆ TRZECIA: OSWAJAM SWÓJ OPÓR (WYCHODZĘ POZA OPÓR)
  W ostatniej części kursu będziesz uczyć się oswajać wcześniej rozpoznany opór, w dalszym ciągu odkrywać nowe jego przejawy i sposoby działania. Tutaj też będziesz zauważać jak z nim być, żyć- nie wchodząc sobie wzajemnie w drogę, nie utrudniając, nie walcząc, ale raczej- tworząc nową, wspierającą relację.

Dwa życia...

Większość z nas ma dwa życia. To, którym żyjemy oraz nieprzeżyte życie znajdujące się wewnątrz nas. Pomiędzy nimi znajduje się OPÓR.

Rekomendacje

Inga

Ten kurs to jest dokładnie to, co wszystko dla mnie zaczęło zmieniać. Przed  nim ciągle narzekałam i frustrowałam się, że nic mi nie wychodzi. Po nim – wiem już kiedy, jak i dlaczego – stawiam opór temu, czego pragnę i co najlepsze – potrafię wyjść poza swój opór, on już mną nie rządzi! 🙂

To jest dla mnie wciąż nowe i niesamowite.

Nie przypuszczałam, że całe moje poczucie braku nie wynikało z zewnętrznych okoliczności, ale z oporu do przyjęcia, nieumiejętności przyjmowania.

Dziękuję Sylwia, będę Ci zawsze za ten kurs, proces wdzięczna.

Rekomendacje

Ola

Jak ja się cieszę, że byłam na tyle dojrzała i gotowa, żeby wyjść poza opór i przyłączyć się do tego kursu.

Opór jest naprawdę kluczem do zmian. Jak mówi Sylwia – mamy dwa życia i to, którego pragniemy czeka na nas po wejściu z proces budowania zdrowej relacji z oporem.

Dzieje się magia

Rekomendacje

Kasia

To jest tak logicznie, głęboko, krok po kroku – opracowany, prowadzony, przemyślany kurs, że naprawdę chylę czoła.

Zagiął mnie ten proces, totalnie.

Nie miałam zielonego pojęcia, że we mnie tak działa opór, że on jest we mnie zawsze, że to on zamyka mnie na to, czego chcę.

Gdybym o tym wiedziała to już dawno temu, bym chciała go poznać i nauczyć z nim żyć.

Teraz naprawdę widzę, czuję, wiem że moje życie jest i każdego dnia wciąż staje się – inne, lepsze, pełne, spokojne, cieszące

Rekomendacje

Piotrek

Dziękuję Ci Sylwio za kurs Oswoić Opór. Zaskoczył mnie pozytywnie. Wniósł wiele dobrego w moje życie, tak naprawdę  – od uczestnictwa w nim – zaczęło się u mnie dziać, dobrze dziać, bo już się nie zamykam na szczęście 🙂

Rekomendacje

Marta

Polecam ten kurs każdemu!

Bo naprawdę – bez świadomości swojego oporu i umiejętności bycia z nim – no  nie da się żyć w spełnieniu. Bo opór robi swoje, blokuje i nawet o tym nie wiemy.

Ja już na szczęście wiem, widzę, rozumiem, nie walczę,  nie uciekam – jestem i doświadczam, jestem w swojej prawdzie i moje życie staje się coraz lepsze.

Rekomendacje

Kurs, który powinien być – tuż obok Matczynej i Ojcowskiej rany – uczony w szkołach.

Bo od  niego sie wszystko zaczyna.

Nie da się niczego uzdrowić dopóki nie nauczymy się wychodzić poza opór. Ale najpierw trzeba go widzieć i rozumieć, być z nim, oswajać się.

Tego nauczyłaś mnie Sylwia na tym kursie. I będę Ci za to zawsze wdzięczna

Rekomendacje

Kamila
Jestem z siebie duma!
Naprawdę duma ❤
Moim problemem od zawsze była konsekwencja, aby kończyć zadania, pociągnąć swoje projekty, czy nawet dokończyć jakiś kurs zawodowy… zdażyło mi się coś porzucić!
A tu z kursem Oswoić Opór idze jak po maślę, nie mogę się doczekać kolejnej lekcji. Naprawdę jestem zaangażowana.
Czuję w sobie, że opór przed byciem wytrwałą i konsekwetną słabnie. Zrobiło się więcej miejsca w moim życiu.
Coś się tutaj u mnie zadziało!

Daty spotkań live

*(mogą ulec zmianie) – nie trzeba być na nich na żywo, są nagrywane:

sesja otwierająca kurs: 5 luty godz. 9:15

a następnie: 6 luty godz. 9:15

8 luty godz. 9:15 lub 19:00 (potwierdzę godzinę)

12 luty godz. 9:00; 15 luty godz. 9:00; 19 luty godz. 9:00; 22 luty godz. 9:00

Dołączając otrzymujesz

Jedyna edycja tego roku startuje 5 lutego 2024!

 • Roczny dostęp do całości materiałów w panelu kursu (otrzymujesz własne hasło i login)
 • Materiały: aż 21 audio, 21 ćwiczeń i wiedzy PDF, video i dodatki
 • Moje codzienne ukierunkowanie i wsparcie w trakcie trwania programu (na naszej grupie na fb)
 • Dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie będę prowadzić grupowe transmisje live
 • Materiały audio, PDF, video i aż 7 spotkań grupowych live

 

Ten kurs to ABSOLUTNA BAZA, FUNDAMENT – cokolwiek chcesz zrobić w swoim życiu – zawsze pojawia się opór.

Ten kurs daje Ci najcenniejszą umiejętność rozpoznawania oraz wychodzenia poza własny opór (auto sabotaż).

Kurs ten jest TWOJĄ PRZEPUSTKĄ DO SPEŁNIENIA.

Oswoić opór

- PLN

Jedyne edycja tego roku startuje 5 lutego 2024!

Jeden program, który jest Twoją bramą do spełnienia.

 

 

Kupuję

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymuję dostęp do kursu?

Dostęp do całości kursu otrzymasz od daty jego rozpoczęcia. Potem- każdego dnia otrzymujesz kolejną lekcję i tak aż przez 21 dni. Natomiast- zaraz po dokonaniu zakupu tym otrzymasz maila (KONIECZNIE SPRAWDŹ TEŻ SPAM!) z potwierdzeniem zakupu oraz ustalonymi przy zakupie danymi logowania.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla każdej osoby, która poważnie myśli o życiu w zgodzie ze sobą i byciu spełnioną, zadowoloną z siebie i życia osobą. Ten kurs jest ABSOLUTNĄ BAZĄ, dla każdego! Opór musi być najpierw rozpoznany i musimy się nauczyć poza niego wychodzić- jeśli naprawdę chcemy doświadczać spełnienia. W innym wypadku- nawet podejmując się ścieżki rozwojowej- opór z całą pewnością się w nas uaktywni i może skutecznie zamknąć nas na skorzystanie z danego procesu.

Ile czasu zajmie mi praca z kursem?

Kurs zawiera lekcje na każdy dzień. Polegają one na wysłuchaniu porannego audio (między 5-20 minut). W audio proponuję Ci praktykę na dany dzień i nie wymaga od Ciebie wygospodarowania dodatkowego czasu, ale jedynie uważności w ciągu dnia.

Poza tym- mamy 7 spotkań grupowych live, każde z nich potrwa około godzinę i jest nagrywane- nie musisz więc być na żywo!

Do kursu są też towarzyszące każdemu codziennemu audio- materiały pdf, w których znajdziesz najważniejsze ćwiczenia, punkty z audio.

Co potrzebuję, żeby brać udział w kursie?

Potrzebujesz podstawową umiejętność zalogowania się do platformy kurs- czyli użycia loginu i hasła, które otrzymasz.

Nie jest to wymagane, ale bardzo polecam!- by mieć swoje konto na facebooku i przyłączyć się do naszej zamkniętej grupy, bo tam będziemy się dzielić, wspierać i tam będą odbywać się nasze spotkania live.

Oswoić opór

kurs, który pomoże Ci spełnić marzenia.