Kurs Przyciągania Pieniędzy

Ten program pomoże Ci kreować coraz to większą, upragnioną finansową wolność, stanie się dla Ciebie mapą pokazującą co takiego możesz zrobić, by Twoje życie stało się w końcu dostatnie.

przewiń w dół

Przyciągnij obfitość

Ciągle martwisz się o pieniądze…?
Nie wiesz jak sprawić, by w końcu żyć w dostatku?
Ogarnia cię zmęczenie i zniechęcenie, bo nie wiesz co zrobić, by mieć mnóstwo pieniędzy i cieszyć się życiem…?
Czujesz, że musisz być w nielubianej pracy, nie masz wyjścia, bo musisz zarabiać…?
Kłócisz się z partnerem o pieniądze…?
Żyjesz w ciągłym stresie…?

Mam dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie

Kurs Przyciągania Pieniędzy jest starannie opracowanym, bazującym na 12 letnim doświadczeniu, przetestowanym przez tysiące osób procesem otwierania się na finansową obfitość.

Ten program jest kwintesencją dojrzałego, sprawdzonego podejścia do życia w dobrostanie. Nie ma tu żadnych magicznych sztuczek czy ezoterycznych bajek. Jest konkret NOWEGO SPOSOBU myślenia, czucia, nastawienia i działania = NOWEGO DOŚWIADCZENIA.

Ten kurs to jest mapa PRZEJŚCIA z braku do obfitości.

W trakcie spędzonych razem 3 tygodni zaczniesz czuć więcej spokoju wokół tematu pieniądza, przestaniesz się o niego martwić – a zaczniesz cieszyć, ekscytować, ciekawić.

Nauczysz się świadomie wybierać, dopasowywać do siebie poziom pieniądza, który chcesz i możesz aktualnie przyjąć (systematycznie będziesz go zwiększać)

Zrozumiesz, że PIENIĄDZ JEST TYM, co jest najprościej URZECZYWISTNIĆ. Naprawdę!

Tegoroczna edycja kursu STARTUJE 25 KWIECIEŃ 2023!

 

Ten program jest wyjątkowy, ponieważ przekazuje Ci w nim całość wiedzy i praktyki z zakresu obfitości (finansowej i nie tylko). Łączy dwa podejścia: duchowe i materialne.
Jego zawartość to wszystko czego potrzebujesz, by otworzyć się i doświadczyć szeroko rozumianej obfitości.

 

Dzięki udziałowi w Kursie Przyciągania Pieniędzy

 • zrozumiesz jak obecnie zamykasz się na finansową obfitość oraz co należy zrobić, żeby to zmienić
 • przestaniesz się martwić o pieniądze
 • poczujesz spokój, pewność i bezpieczeństwo myśląc o finansach
 • zaczniesz budować zdrową relację z pieniądzem i obfitością
 • zaczniesz wychodzić poza destrukcyjne wzorce DDA/DDD, wzorce wyniesione z dzieciństwa, które zamykają Cię na obfitość

W czym tkwi największa WARTOŚĆ tego kursu?

Kurs ten powstał 12 lat temu ( gdy słowo obfitość było wciąż nieznanym terminem ), był jednym z pierwszych programów który uczył finansowej obfitości. Jego ogromną wartością jest wieloletnie doświadczenie, na którym bazuje jego struktura i stale udoskonalana zawartość.

Na Kursie Przyciągania Pieniędzy przekazuję Ci całość wiedzy i praktyki z zakresu obfitości (finansowej i nie tylko). Poza tym łączymy dwa podejścia: duchowe i materialne.

Jego zawartość to wszystko, czego potrzebujesz, by otworzyć się i doświadczać szeroko rozumianej obfitości.

Tegoroczna edycja kursu STARTUJE 25 KWIECIEŃ 2023!

Trzeba przyjrzeć się

Trzeba przyjrzeć się doznaniu braku, ale nie tkwić w nim. Jeśli mu się nie przyjrzymy wcale- jesteśmy jego niewolnikami, jesteśmy w wyparciu. Ale jeśli patrzymy tylko na brak- to wierzymy, że tylko to jest – ten brak, lęk, niepokój, potrzeba kombinowania, zabezpieczania, frustracje, ograniczone możliwości i zasoby.

Poza takim postrzeganiem istnieje innementalność obfitości, która daje początek doświadczeniu obfitości.

Rekomendacje

Dagmara Krasoń

Sylwia jest osobą ciepłą, rozumiejącą, czującą problemy oraz niepokoje innych. W bardzo przyjazny, lecz jednocześnie profesjonalny sposób podchodzi do kwestii pomocy, wspierania osób, z którymi pracuje. Już po kilku minutach spędzonych w jej towarzystwie- nie ma wątpliwości, że została stworzona do pracy z ludźmi oraz do dzielenia się wiedzą bazującą nie tylko na zagadnieniach wyuczonych, lecz przede wszystkim na latach własnych doświadczeń, niezwykłej pasji do zagłębiania się w sobie, analizowania, wielkiemu zaangażowaniu w pracy nad rozwojem osobistym oraz duchowym.
Nie jest ona typową terapeutką, gdyż jako osoba o wyraźnie dużym stopniu ‚przebudzenia’- każdą rozmowę z klientem, całkowicie dostosowuje do jego indywidualnych potrzeb łącząc zagadnienia czysto psychologiczne z metafizycznymi.
Jej praca pomaga zmienić nastawienie do życia na pozytywne, pozwala dostrzec i co najważniejsze naprawdę poczuć, zrozumieć- że wszelkie doświadczenia są nam jak najbardziej potrzebne i są czymś korzystnym. To niesamowite- jak w przeciągu zaledwie kilku rozmów z Sylwią- potrafimy w dosłownie rewolucyjny sposób zmienić sposób postrzegania siebie i świata tak, by nieustannie cieszyć się i doceniać życie.

Rekomendacje

Basia Motto

“Gdy uczeń jest gotów to nauczyciel się znajdzie”
Jeśli czytasz te słowa oznacza to, że nauczyciela już odnalazłaś/odnalazłeś. Zadajesz sobie pytanie, czy Sylwia pomoże Ci w zrozumieniu siebie oraz świata otaczającego Ciebie? Gwarantuję Ci, że tak właśnie się stanie….
Mądrość którą Sylwia ma w sobie, zrozumienie, ciepło oraz miłość do tego czym się zajmuje, to wszystko sprawi, że rozkwitniesz jak najpiękniejszy kwiat, a Twoje życie jeśli tylko na to pozwolisz stanie się takie jakie chcesz żeby było.
Ja zakochałam się w Sylwii od pierwszego jej słowa i czułam całą sobą, że oto właśnie ona będzie moim nauczycielem, moim drogowskazem na mojej ścieżce życia. Z brzydkiego kaczątka jestem dziś pięknym łabędziem, którego blask, siła, ciepło promienieję, mądrość i świadomość siebie. Jestem na ścieżce zrozumienia życia. Wyszłam poza umysł by doświadczać, czerpać z życia, rozumieć i nadal się uczyć poznawać siebie, taką prawdziwą odartą z masek i pancerzy.
Pamiętaj, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, reszta sama pojawi się w odpowiednim czasie tylko daj sobie na to szanse.
Sylwia, dziękuje Tobie za to, że jesteś i że dzięki temu i ja mogę być.

Rekomendacje

Gosia Górna

Sylwia jest bardzo szczególną osoba. Miałam z nią wielka przyjemność prowadzić kurs w lutym tego roku i byłam pod wrażeniem jej wiedzy, pokory, mądrości i ciepła. Sylwia dzieli się tym co sama doświadczyła i przerobiła w swoim własnym życiu. ( lub na własnej skórze). Przynosi inspiracje i nadzieje w życie wielu ludzi.

Rekomendacje

Katarzyna Sporysz

Pierwsze spotkanie z Sylwią, wywarło na mnie dziwne wrażenie. Nie bardzo ją polubiłam. Sama byłam tą reakcją zaskoczona, ponieważ słyszałam o Sylwii dużo dobrego. Dzisiaj już wiem dlaczego. Mój program odrzucania wszystkiego, co może sprawić mi przyjemność, zazgrzytał w momencie kontaktu z Sylwią. Przed sobą zobaczyłam pewną siebie, zdecydowaną kobietę, połączoną ze swoim wnętrzem, połączoną z dobrobytem, a jednocześnie połączoną z tym co możemy nazwać duchowością. Oczywiście zobaczyłam małą rozzłoszczoną Kasię, która pomyślała, że jakaś paniusia teraz jej będzie mówiła o tym, że życie jest fajne.

Na jakiś czas temat zostawiłam. Jak to bywa w życiu, kiedy uczeń jest gotowy…
Przyszedł moment, w którym wysłuchałam nagrania Sylwii i coś się we mnie poruszyło. Poczułam, że to właśnie Sylwia może mieć odpowiedzi na moje wciąż powracające pytania: czemu mając tyle talentów, tyle możliwości, tyle umiejętności, wciąż sabotuję pieniądze i nie przyjmuję sukcesu do swojego życia? Trafiłam na szkolenie : Kurs przyciągania pieniędzy.
Czułam, że robię coś nie tak. I nie myliłam się. Kurs, to piękna przestrzeń do pracy, którą wybudowała Sylwia. Wsparcie grupy i poczucie, że nie jestem z tym sama było wielką wartością. Mogłam popracować z własnymi przekonaniami, poukładać sprawy, które wydawały się oczywiste, a jednak takimi nie były. Zrobiłam porządek w wielu obszarach i przede wszystkim zmieniłam perspektywę myślenia- to chyba było najistotniejsze. Nie oczekiwałam fajerwerków i miliona na koncie. Oczekiwałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i dostałam na nie odpowiedź. Moja praca z przyjmowaniem i zasługiwaniem na szczęśliwe życie trwa do dzisiaj i jest w miejscu bardzo zaawansowanym. Kurs Sylwii był dla mnie siedmiomilowym krokiem, jeśli chodzi o przekonania i zmianę sposobu myślenia.

Dzięki Twojej wiedzy Sylwia i własnej determinacji jestem w drodze do wewnętrznego spokoju i szczęścia. Bardzo dziękuję, że jesteś, jako prowadząca kursy i sesje i jako człowiek, kobieta w przestrzeni prywatnej. To wielka wartość w moim życiu.

Rekomendacje

Anna

W obecnych czasach jest wiele osób, które tak jak Sylwia dzielą się swoją mądrością i doświadczeniem, ale to z czym Sylwia się dzieli najbardziej ze mną rezonuje i towarzyszy mi już od dłuższego czasu. Skończyłam dwa kursy – Kobietę Kompletną i Kurs Przyciągania Pieniędzy, które zapoczątkowały u mnie duża transformacje… kursy są mega solidnie przygotowane, jest ogrom wiedzy, praktyk.. naprawdę widać serce Sylwii w tych kursach 🙂 co tez jest ogromna wartością kursów to zamknięte grupy na fb, gdzie są organizowane live z Sylwią, oraz gdzie wszyscy uczestnicy kursu mogą swobodnie dzielić się swoimi przeżyciami. Grupy te są pokładem niesamowitej energii oraz źródłem nieskończonych inspiracji. Z całego serca polecam posłuchać Sylwii i rozpocząć kurs.

Rekomendacje

Hanna Sędziwa

Sylwia Kocon bardzo dziękuję za ten kurs. Kawał dobrej roboty
Dla mnie to dopiero początek tej podróży. Z radością witam zmiany. Doceniam każdy moment.
Doceniam, że dane mi było Was poznać i przejść ten kawałek drogi wspólnie z wszystkimi emocjami, odkryciami, zwątpieniami i radościami.
Niech Nam się darzy!

Rekomendacje

Basia Dudzicz

Chciałam powiedzieć że nauka wdzięczności, otwartości, zmiany przekonań, praca z wewnętrznym dzieckiem, matczyną raną i uzdrawianie rodu naprawdę działa i zmienia energetykę. Program u Sylwii zaczął się 20 listopada a ja tyle przekopałam energetycznie, jak dawno tak nie czyniłam. I w ciągu tych 2 tygodni nastąpił tak ogromny przypływ finansowy (właśnie te 1000 zł o których dopiero co niedawno wspominałam) Kiedyś bym nie uwierzyła w to, ale dzięki temu kursowi i temu co się tu na FB dzieje, zaczynam pojmować o co w tym chodzi. Oczywiście musi być w tym konsekwencja, uważność, ale widzę że Świat naprawdę jest hojny. Naprawdę nas kocha i chce byśmy byli szczęśliwi. To my jesteśmy poblokowani, pozamykani, bo tak nas nauczono. Ale “gra” jest warta świeczki, nawet jeśli trzeba przejść przez trudności, “testy” czy inną “kopalnię blokad”. Ja się nie poddam i tego też Wam serdecznie życzę.

Rekomendacje

Aneta Pierzak

Brałam udział w Sylwii Kursie Przyciągania Pieniędzy. Polecam wszystkim! Sylwia fajnie łączy podejście praktyczne z duchowym. Na kursie zobaczyłam swoje wzorce związane z pieniędzmi i nauczyłam się oszczędzać. Widzę też teraz, że mając uporządkowane finanse po prostu lżej się żyje! Dzięki Sylwia.

Rekomendacje

Olga Rosiek

KPP (Kurs Przyciągania Pieniędzy) naprawdę robi 'robotę’.

Sylwia starannie go przemyślała, bo zawiera w sobie – jak dla mnie – wszystko, czego potrzeba, żeby w końcu poczuć tą obfitość i uczyć się nią żyć.

Najlepsze jest to, że kiedy przyłączałam się do tego kursu to liczyłam na pewną wyobrażoną obfitość. Już po pierwszym tygodniu na kursie zrozumiałam, że całe życie goniłam coś, co było dla mnie sposobem ucieczki od różnych lęków.

Ten kurs pomógł mi się spotkać z tym, czego tak długo się bałam. I dzięki temu czuję spokój i pewność w tematach finansowych. Stałam się niezależna finansowo, co kiedyś wydawało mi się nierealne. No i zaczęłam naprawdę lubić pieniądz, sposób w jaki mogę go świadomie generować.

Rekomendacje

Monika Matysiak

Sceptycznie podchodziłam do szkoleń dot. przyciągania pieniędzy czy obfitości, jako czegoś co jest „nie na miejscu” czy „wstydliwe, że pragnę więcej lub nie potrafię normalnie zarobić i uciekam w sztuczki”. I mimo tego, że znałam Sylwię i jej sposób pracy, bo korzystałam z dwóch innych Programów, to początkowo miałam wątpliwości, czy opór związany z tym tematem. Jednak po wstępnym webinarze, na którym Sylwia przybliżyła zakres – już wiedziałam że wchodzę i w to 🙂 Sam Program przeszedł moje oczekiwania, czego ogromną zasługą była wspaniała aktywna grupa uczestników. To głównie praca nad sobą, tak głęboka i na tak wielu płaszczyznach, że wydawałoby się kompletnie nie pasująca do tematu szkolenia 😉 A jednak – jak bardzo kluczowa i w tym obszarze 🙂 To, co odkryłam na swój temat oraz to, co udało mi się uleczyć i uwolnić było dla mnie niesamowitym zaskoczeniem i prawdziwą magią 🙂 Teoretyczne rozumowanie i zachcianki, przetransformowały się w realne odczuwanie radości i wdzięczności i mentalności obfitości 🙂 Teraz, z zupełnie innego miejsca we mnie, otwieram się na coraz więcej dostatku w moim życiu 🙂

Rekomendacje

Mateusz Dolny

Powiem krótko – widać, że Sylwia prowadzi ten kurs od 'nastu’ lat. Ma ogromne, łatwo podane doświadczenie w prowadzeniu ku obfitości, otwieraniu na dobry pieniądz. Kawał dobrej roboty! Polecam!

Rekomendacje

Magdalena Szachniewicz

Ach! co tu dużo mówić…w życiu chodzi miedzy innymi o spotykanie na swojej drodze odpowiednich ludzi…Sylwia jest taka osobą. Szczerość z jaka stawia się do realizowanych przez siebie projektów jest niebywała a płynąca z jej przekazu miłość na prawdę koi. Uczestnicząc w jej kursach uczę się odkrywać co stłumione i być w prawdzie. Polecam bardzo zagłębić się w świat Sylwii, by móc swój uczynić piękniejszym

Rekomendacje

Magda

Sylwio,

2,5 roku temu zrobiłam z Tobą mój pierwszy kurs na przyciąganie pieniędzy, czyli w 2021 czerwiec.
Wtedy byłam na wychowawczym i moje wpływy na konto to było 400zł wychowawczego i 1000zł z 500plus.
Wtedy szukałam pracy już od pół roku i nie mogłam nic znaleźć.
Po tym kursie w ciągu miesiąca dostałam pracę za tyle co chciałam, a po przerwie bardzo się nie ceniłam.
Ale dostałam tam 2 podwyżki.
Potem po 7 miesiącach pracy „zrządzeniem losu” otrzymałam pracę w firmie, gdzie wiedza z pierwszej pracy bardzo się przydała, a i tu już powiedziałam takie wynagrodzenie, które było dla mnie fajne. Potem były podwyżki dla wszystkich (w 2022) i jeszcze dzięki podwyżce z 500 plus na 800 plus i kwartalnej premii po raz pierwszy moje wpływy na konto przekroczyły to co sobie wówczas wyznaczyłam 🙂
A wtedy wydawało się mało realne 🙂
A od marca zapowiadają kolejną podwyżkę dla wszystkich 🙂
Twój kurs działa cuda 🙂
Teraz wyznaczę sobie kolejny cel
Dziękuję Ci za to 🙂

Z obfitości utkany jest świat

Ludzie myślą, że obfitość to jakiś tajemny, pusty termin. Tymczasem – kto nią żyje ten wie, że życie jest z natury obfite i każdy z nas będąc częścią życia – ma do niej stały dostęp. Obfitość wystarczy rozpoznać, a potem na nią świadomie otworzyć. Takie to jest właśnie proste.

Sylwia Kocoń

Z kursu dowiesz się:

 • Dlaczego obecnie nie doświadczasz finansowej obfitości i co możesz zrobić, by się na nią prawdziwie otworzyć

 • Jak budować swoją  solidną finansową bazę- edukacja finansowa tak ‘po ludzku’

 • Czym jest i w jaki sposób działa Prawo Przyciągania (proste wyjaśnienia bez popadania w oderwane od rzeczywistości stwierdzenia. PP w ujęciu połączenia ducha i materii)

 • Jak sensownie zarządzać pieniądzem przejmując za niego odpowiedzialność

 • O co trzeba zadbać, by Prawo przyciągania było jak najbardziej efektywne na drodze do realizacji marzeń

 • Jak praktykować zainspirowane działanie.

 • Co blokuje/hamuje Twój świadomy proces kreacji. Zdasz sobie sprawę z występujących w Tobie, wstrzymujących przypływ pieniędzy- blokad.

 • W jaki sposób poradzić sobie ze zidentyfikowanymi w nas blokadami? Jak przeobrazić ograniczające nas przekonania.

 • Czego tak naprawdę pragniesz.

 • Zrozumiesz, że fizyczne działania nie są wcale najważniejsze by przyciągnąć dostatek.

 • Jak życie może być przepełnione radością, zabawą i ekscytacją.

 • Jak radzić sobie z tymi słabszymi momentami/dniami.

 • Jak sprawić by afirmację były skuteczne. Zrozumiesz dlaczego mogą czasem nie działać.

 • Jakie są najskuteczniejsze metody przyciągania dobrobytu.

 • Co może spowolnić lub nawet zahamować proces przyciągania.

 • Jakie są dodatkowe, profesjonalne metody/terapie wspierające nasz rozwój osobisty, polepszające jakość naszego życia oraz co za tym idzie- usprawniające proces świadomej kreacji/przyciągania.

Z czego składa się kurs:

Moduł 1

Twoja obecna relacja z pieniądzem. Może być to szokujące odkrycie!
Porządkowanie przestrzeni fizycznej, mentalnej i emocjonalnej.
Finansowe niedowartościowanie.
Widzę, czuję, doświadczam obfitość!
Magnes bogactwa.
Monitoring obfitości- realia użytkowania Twojego pieniądza.
Wartość ‘netto’.
Termostat finansowy.
Rozpoznawanie oraz transformowanie przestrzeni mentalności braku i obfitości.
Jak blokujesz swój dostęp do sukcesu i finansowego spełnienia.
Zależność poczucia własnej wartości oraz statusu pieniądza w Twoim życiu.
3 poziomy finansowego istnienia oraz czym jest prawdziwa finansowa niezależność.

Moduł 2

Matczyna Rana w nawiązaniu do finansów i spełnienia zawodowego.
Finansowe wycieki.
Finansowe cele.
Najczęściej popełniany finansowy błąd.
7 obszarów automatyzacji płatności.
Postawy, które zamykają na pieniądz.
Kroki budowania obfitości.
Co kochają pieniądze.
Pieniądz metafizycznie.

Moduł 3

Okres złotej niezależności finansowej.
Twoja motywacja.
Współczynnik spokojnego snu.
Komu najpierw płacić?
Branie i dawanie.
Intencja.
Pragnienia.
Bogactwo.
Żyję moją obfitością.
I wiele innych zagadnień….

Dlaczego warto uczyć się ze mną ?

Od dziecka czułam, że życie jest obfite. Intuicyjnie wyczuwałam, że nawet jeśli mówi się o braku -to jednak – jesteśmy tu wszyscy na uczcie obfitości. Od nastoletnich lat dbałam o siebie finansowo. Pracowałam, kreowałam, największą frajdę sprawiało mi generowanie pieniądza. Swoją postawą burzyłam stereotypy, wiarę w brak. Pokazywałam, że wszystko jest możliwe, że mamy dostęp do wszystkiego – jeśli tylko wybierzemy, żeby otwierać się na więcej i cieszyć tym otwieraniem.

Jako studentka ekonomii wyjechałam w 2002 roku do UK. Nie miałam przy sobie grosza, ale czułam że wszystko będzie ok, że dam sobie radę.

Mieszkając w 3 metrowym pokoju, w domu wypełnionym ludźmi których nawet nie znałam, z 20 funtami tygodniówki – szukałam non stop dorywczych prac i studiowałam.

Codziennie pojawiał się lęk, ale w sercu czułam się jak królowa. Wiedziałam, że życie jest obfite, tyle że potrzebuję trochę czasu, żeby zmaterializować też i pieniądz.

I stało się – jeszcze przed 30 rokiem życia zarobiłam swój pierwszy symboliczny milion. W tak młodym wieku byłam już vice prezydentem amerykańskiego banku.

Nie była to jednak moja droga. Nie czułam się zawodowo spełniona. Pojawił się lęk, logika panikowała podpowiadając, że jeśli zostawię to, na co tak ciężko pracowałam – będę żałować. Głowa nie wierzyła, że jeśli zajmę się tym, co lubię robić – to będę w stanie wciąż prosperować finansowo, czuć się bezpiecznie.

Jednak, mimo ogromu lęku, poszłam za tym nie wiedząc co dalej w życiu mnie czeka. A czekało tak wiele darów.

Dziś uśmiecham się, bo od lat prowadzę cudownie prosperującą działalność. Zarabiam więcej niż kiedy pracowałam w banku – co kiedyś wydawało mi się zupełnie nierealne. I co najważniejsze – robię to, co daje je spełnienie, co uwielbiam robić.

Kilka lat temu napisałam moją pierwszą bestsellerową książkę o obfitości : Bogaty Budda. Bierz z życia to, co najlepsze.

Na Kursie Przyciągania Pieniędzy miałam przyjemność wspierać już kilka tysięcy osób. Czuję za to ogromną wdzięczność, bo towarzyszenie Wam w otwieraniu się na obfitość życia to dla mnie prawdziwa uczta.

Dołączając otrzymujesz

 • 6 miesięczny dostęp do panelu kursanta- kilka godzin nagrań audio i video oraz materiały pdf
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • 2 (na tydzień) spotkania grupowe live na Facebooku!
 • Dodatkowe BONUSY
 • NOWOŚĆ!!! Dwie wersje programu- mini i maxi za jedną, stałą cenę!
 • NOWOŚĆ! Kącik medytacyjny z medytacjami i wizualizacjami obfitości!
 • Ten kurs jest programem PRO i ma wartość znaczenie przewyższającą jego regularną cenę. Kupując go możesz mieć pewność, że dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, by naprawdę otworzyć się na obfitość.

Tegoroczna edycja kursu STARTUJE 25 KWIECIEŃ 2023 i trwa 3 tygodnie

Kurs Przyciągania Pieniędzy

- PLN

 

 

 

Kupuję

Najczęściej zadawane pytania

Jak często odbywają się kolejne edycje KPP (Kursu Przyciągania Pieniędzy?

Ten kurs, podobnie jak inne prowadzone przeze mnie programy online – jest tylko JEDEN RAZ W ROKU.

W jaki sposób ten kurs miałby zmienić moją finansową sytuację?

Z racji tego, że kurs ten prowadzę już od ponad 12 lat – przez te wszystkie lata był on udoskonalany tak, żeby zawierać w sobie wszystko, czego potrzebujemy, żeby otwierać się na obfitość.

Jest to dojrzały kurs, bazujący na ogromie doświadczenia.

Jest to jego ogromna wartość dodana.

Po rzetelnym przejściu przez całość proponowanego materiału każdy uczestnik wie jak żyć poza destrukcyjnymi wzorcami braku oraz jak przyjmować do swojego życia więcej i więcej, z przyjemnością, ciekawością.

Niektórzy doświadczają dużych finansowych zmian niebawem po zakończeniu programu. Najwięcej osób wychodzi z tego kursu w radości rozpoznania tego, czym jest obfitość i jak się na nią otwierać.

Uczestnicy wychodzą z tą cudowną umiejętnością i wdrażają ją w swoje codzienne życie.

Ten kurs jest niesamowitym narzędziem i mapą przejęcia odpowiedzialności za swoje finansowego spełnienie.

Twoja sytuacja finansowa się zmienia, bo zaczynasz czuć, że MOŻESZ, ZASŁUGUJESZ i POZWALASZ SOBIE  na więcej.

Ile czasu dziennie potrzebuję na pracę z programem?

Na liczne prośby uczestników – stworzyłam na kursie 2 ścieżki pracy z nim.

Mamy ścieżkę Maxi oraz Mini. Możesz wybrać jedną z nich lub łączyć obie.

W przypadku ścieżki Maxi – otrzymujesz materiały na kilka dni pracy i tylko od Ciebie zależy jak je rozłożysz w czasie. 20-30 minut dziennie na pewno wystarczy na zrealizowanie całości danego modułu.

Ścieżka Mini to jednak lekcja na każdy dzień i na każdą z nich potrzebujesz między 15-30 minut.

 

 

Czy muszę być na każdym spotkaniu live?

Nie. Każdy live jest nagrywany i możesz go oglądnąć w dowolnym czasie na naszej zamkniętej grupie na fb.

Live odbywa się 2 razy w tygodniu w godzinach porannych (najczęściej o 9:00) i trwa około godziny.

Treści live są ogromną wartością dodaną, eksplorujemy tam wiele dodatkowych tematów, odpowiadamy na liczne pytania itp.

Na jak długo mam dostęp do materiałów kursu w panelu?

Dostęp do materiałów w panelu kursu otrzymujesz na pół roku.

Materiały z ćwiczeniami i wiedzą – możesz pobrać na swój komputer i zatrzymać na zawsze.

Czy otrzymam fakturę ?

Tak, faktura jest automatycznie wysyłana zaraz po dokonaniu zakupu kursu.

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dane logowania do panelu kursu otrzymasz zaraz po jego zakupie (sprawdź też spam i inne foldery jeśli ich nie widzisz).

Do kursu logujesz się swoim unikatowym loginem i hasłem.